Школам доручено провести заходи з безпеки на дорогах

Українські школи мають долучитися до проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Школам доручено провести заходи з безпеки на дорогах

Міністерство освіти і науки рекомендує школам провести 17 травня єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», метою якого є безпека дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок ДТП.

Цей та інші заходи мають бути проведені у рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», перший етап якого відбудеться з 15 до 21 травня.

Також освітянам рекомендовано долучитися до онлайн конференції щодо організації безпечного пересування дітей та навчальних колективів по вулицях та дорогах, що відбудеться 15 травня з 10.00 до 12.00.

Додатково МОН рекомендує провести бесіди з батьками школярів, зокрема, акцентувати їхню увагу на захисті життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також провести цикл заходів із практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.

Освіта.ua
05.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександра
Як вже задовбали зі своїми рекомендаціями. За рік це вже 7 чи 8 захід про безпеку дорожнього руху. Дітям вже тошнить від таких заходів. Вчителі, замість того, щоб на класних годинах вирішувати свої нагальні питання, говорити про те, про що вважають за потрібне, в черговий раз повинні ізголятися про дорожній рух. І головне, треба ж діток на фоні дорожніх знаків чи ще якоїсь муті фотографувати, бо фотозвіти ж вимагають. Нема фотозвіту - не проводили. А міністр тут недавно про якусь свободу вчительську говорив. Та яка ж свобода, коли щодня рекомендації МОН, області, району, міста виконуєш.