МОН планує зменшити навантаження на учнів за кордоном

Зменшити навантаження планується шляхом зарахування результатів навчання в Україні

МОН планує зменшити навантаження на учнів за кордоном

Міністерство освіти і науки має намір зменшити навантаження на українських школярів, які наразі навчаються за кордоном, шляхом зарахування їхніх академічних результатів в Україні.

Про це під час зустрічі з директором Світового банку у справах країн Східної Європи сказав міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

За його словами, співпраця МОН і Світового банку може дозволити проаналізувати освітні програми України та тих країн, у яких перебувають українські діти.

«Започаткування експертної панелі у партнерстві зі Світовим банком дозволило б проаналізувати та зіставити освітні програми між Україною та тими країнами, у яких перебувають українські діти. Для нас критично важливо зменшити навантаження на дітей та зробити можливим зарахування їхніх академічних результатів в Україні», – наголосив Лісовий.

Освіта.ua
29.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
А до чого світовий БАНК, мін. освіти? Це про гроші чи про освіту? І хотілося б подбати про навантаження дітей в Україні.
Інна
Якщо наш міністр так дбає про навантаження дітей за кордоном, то може і про навантаження наших дітей подумає? Постійні тривоги, відсутність світла, перебої з інтернетом, стреси - це хіба не навантаження? По дві зміни, купа предметів, з кожного предмета купа домашніх завдань. Може вже час переглянути освітні програми українських шкіл і зрештою спростити програми насправді, а не тільки теліпати язиками?