На Черкащині школи мають надати звіти про волонтерство

Школи отримали таблицю, яку необхідно заповнити, надавши звітні дані про кількість благодійних заходів

На Черкащині школи мають надати звіти про волонтерство

У Черкаській області збирають звіти про волонтерську діяльність шкіл.

Про це свідчить допис місцевої мешканки в мережі Facebook.

За словами дописувачки Оксани Колісник, школи отримали таблицю, яку необхідно заповнити, надавши звітні дані про кількість благодійних заходів, суму зібраної допомоги, вагу зібраних продуктів харчування, кількість придбаних автомобілів, дронів, тепловізорів тощо.

«Дякую обласній управі освіти за оперативне доповнення картинки, яка ілюструє ситуацію ... необхідності допрацювати в комунікаціях, причому і в самій системі. Бо, здається, що на світ Божий винесли тільки таблицю, яку заклади освіти отримали без супровідного листа чи окремо від нього (хто поекономив на переписці – хай розбираються). Наводжу цей лист, який пояснює наміри управління, як виявляється, цілком логічні і корисні. Тобто, суть – нормальна. А з формами треба працювати…» – пише Оксана Колісник.

Далі дописувачка наводить лист, у якому Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації пояснює необхідність подачі такого звіту «узагальненням та популяризацією інформації про діяльність колективів закладів освіти щодо волонтерської діяльності у воєнний період».

Надати звіти заклади освіти мають до 9 лютого 2023 року.

Дописувачка зазначає, що про такі ініціативи чиновників має дізнаватись широкий загал.

«Цей ідіотизм має бути «прославлений». Що там у нас в законах «Про освіту», «Про загальну середню освіту»? Які функції-задачі-відповідальність закладів освіти? Пані і панове, ви вчаділи?» – обурюється Оксана Колісник.

Освіта.ua
07.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Руслан
Справді, свинство! Ці чиновники уже геть знахабніли, і це стосується, мабуть, не одного регіону України. Наволонтерять на гривню, а рознесуть на мільйон. І не забудуть прикупити собі машини недешеві, премії, які в рази перевищують зарплату. І це тоді, коли вчителям ці зарплати урізають. Отримали ноутбуки від міжнародних організацій і тут "умудрилися" нагріти руки. Директори у школах пороздавали ноутбуки, які прийшли для учителів, усім тим, хто "щиро дякує" особисто їм (близькому колу своїх), а іншим нічого не світить, бо десь не змовчав, десь не підтримав, а десь сказав правду в очі. Справді, в такі часи видно усе оте свинство. Шкода, що така гидота буде сидіти у своїх кабінетах довго...
Денис
Яке свинство. Ви нормальні!? Це талант будь яку добру справу звести на нуль однім папірцем. Добродії незаважайте працювати!
Оксана
Такою ініціативою чиновників мають займатись відповідні служби. І нахабство, відкритість і зверхність цього папірця свідчить про безкарність і навіть відповідну ціль того хто його нашкрябав та спустив зверху за своїм підписом!!!!