МОН прагне вдосконалити вивчення англійської у школах

МОН планує забезпечити вчителів англійської найкращими практиками з навчання англійської

МОН прагне вдосконалити вивчення англійської у школах

Міністерство освіти і науки планує забезпечити українських вчителів англійської мови інструментами та найкращими практиками з навчання англійської мови онлайн.

Про це йшлося під час зустрічі фахівців Міністерства освіти і науки з представниками Посольства США та Американських Рад з міжнародної освіти.

Зустріч відбулася в межах проєкту програми підтримки шкільного дистанційного навчання англійської мови, що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти.

У МОН висловили вдячність колегам із посольства США та Американським Радам за підтримку в розвитку української шкільної освіти.

За словами директора директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олега Єреська, для міністерства важливо, щоб кожен український учитель мав високий рівень англійської мови.

Своєю чергою, у Посольстві США підтвердили прагнення допомагати МОН відповідати на виклики, що сьогодні наявні в Україні.

Освіта.ua
03.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Мета хороша.Але як можуть знати англійську нинішні випускники,коли вони вже 3 роки навчаються дистанційно? Вони вже й рідною говорять поганенько!