Освітню субвенцію у 2023 році скорочено на 20%

Загальний обсяг коштів освітньої субвенції з держбюджету зменшено на 20 % порівняно з 2022 роком

Освітню субвенцію у 2023 році скорочено на 20%

Загальний обсяг коштів, виділених на освітню субвенцію з держбюджету, зменшено на 20 % порівняно з 2022 роком.

Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти щодо особливостей розподілу та використання освітньої субвенції у 2023 році з урахуванням такого обмеження.

Зокрема, документ містить посилання на інформаційні довідки про розрахунок обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2023 рік.

Наразі Інформаційна довідка щодо розрахунку освітньої субвенції для кожного місцевого бюджету містить базову інформацію про засновника та підсумки розподілу й детальний розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2023 рік.

Згодом Інформаційна довідка буде доповнена графічною інформацією щодо розподілу освітньої субвенції, що дозволить порівняти динаміку зміни окремих параметрів.

У Міністерстві освіти наголосили на критичній необхідності підтримування бази з персональними даними учнів в актуальному стані протягом усього року.

«Це дозволить МОН оперативно відслідковувати міграції учнів і за потреби здійснювати перерозподіл освітньої субвенції. Перерозподіл освітньої субвенції можливий тільки на основі персональних даних учнів», – підкреслили у відомстві.

Освіта.ua
11.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло
В деяких громадах познімали доплати за НУШ, престиж, кабінети. Зате керівні структури виписують собі премії, доплату за інтенсивність і весь час говорять, що освітньої субвенції не вистачає.
Володимир
Мета - вбити освіту.. Саме цього добивається пан Шкарлет. Давайте згадаємо про повернення до ДПА під час війни!
Инна Ерофеева
Тобто, освіта у нас в такому стані, що можна зняти 20%? Мета, щоб освіти не було зовсім?
Оксана
У Харківських школах твориться жак, про які субвенції можна казати, коли посеред навчального року знімають часи, скорочують класи, роблять так щоб учнів було по 45 чоловік. при цьому постійно заставляють брати участь у якихось конкурсах, сидіти у пунктах незламності, бути прибиральниками, просто заважають проводити саме навчальний процес, гроші які виділяє держава на місцях забирають собі у вигляді премій за рахунок економії на заробітній платі вчителів, при цьому у всіх ЗМІ пишуть про збільшення субвенцій на освіту, про те за кордоном виділяються кошти...Питання в тому я кий карман ці кошти виділяються. А у Салтівському районі звільнили всіх директорів шкіл які не погодились прикривати дії місцевої влади