Як батькам сприяти доброчесності у школі: поради експертів

З допомогою посібника можна швидко знайти найбільш ефективний спосіб для аналізу закупівель школи

Як батькам сприяти доброчесності у школі: поради експертів

Згідно з дослідженням Transparency International Ukraine, ще у 2018 році 9 з 10 батьків робили щомісячні благодійні внески. Тому, перш ніж «здавати гроші на щось», батькам варто переконатися, чи дійсно ці проблеми не можна вирішити без залучення їхньої фінансової допомоги.

Найкраще рішення для батьків переконатися, що діти отримують все необхідне, – самотужки контролювати дії шкіл та їхніх органів управління.

Для зручності батьків експерти ТІ Україна зібрали низку інструкцій в окремий посібник «Як перевірити закупівлі школи».

З його допомогою можна швидко знайти найбільш ефективний спосіб для аналізу закупівель будь-якого навчального закладу.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК

Освіта.ua
25.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тернопільчани
У нас взагалі раховані громади проводять олімпіади . І це не вина освітян чи учнів. Час на разі не такий як раніше. А щодо порядку проведення і результатів, ми погоджуємося з словами Буковинців. Результати учні та батьки мають бачити. Але треба що спочатку ТГ і ВО мали свої сайти, треба щоб працював Інтернет, треба щоб не було проблем з електроенергією. Всього цього треба, а маємо що маємо. Не треба було жодних олімпіад. Для чого учнів силою тягнути на різні заходи, якщо це може бути небезпечно.
батьки
Батьки на Буковині дуже не задоволені підготовкою і проведенням олімпіад. Насамперед запитання. Для чого було створювати громади, якщо владі навіть не треба стільки учасників на обласній олімпіаді? От для чого? Якщо влада хоче олімпіад, то їх має проводити кожна громада. І не має бути жодних локацій. Для чого локацій? Для того щоб торгували нашими дітьми! І там де батьки не заплатили шукали третини балів, а там де заплатити ні. Місцеві так звані центри розвитку навіть не виставляють результати на сайтах. А отже вони наших дітей і нас навіть не рахують за людей. Батьки Чернівецької області дуже розчаровані роботою системи освіти. І на кінець велике прохання. Не обманюйте людей і наших країн сусідів. Не має в школах пунктів незламності! Якщо десь в одній чи двох школах міста вони дійсно є. То у 95% решти нічого не має .
Для батьки:
Які ж дурні ці батьки з Буковини.
Коментувати