Як дорослі можуть допомогти дітям пережити травму

Підтримка та заохочення дорослих дозволять дітям почуватися в безпеці, допоможуть їм подолати страх і горе

Як дорослі можуть допомогти дітям пережити травму

Після травматичних подій дорослі можуть бути сповнені занепокоєння або смутку. Проте, незалежно від того, наскільки батьки та вчителі стурбовані або пригнічені, вони мають допомогти пережити травматичний досвід дітям.

Втішання, підтримка та заохочення дорослих можуть дозволити дітям почуватися в безпеці, допоможуть їм подолати страх і горе та запобіжать довготривалим психологічним наслідкам.

Інститут розумового розвитку дитини підготував посібник з реабілітації для батьків, учителів та лідерів громад «Як допомогти дітям пережити травматичні події».

Цей посібник уклали психіатри, психологи та фахівці у галузі психічного здоров’я, які спеціалізуються на кризових ситуаціях.

Посібник пропонує прості поради щодо того, чого очікувати, що робити та на що звертати увагу. Тут містяться загальні рекомендації, а також інформація для роботи з дітьми залежно від віку.

Якщо вам або вашим дітям потрібна допомога фахівця з психічного здоров’я, не соромтеся звернутися за рекомендацією до лікаря або іншого медичного працівника.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК

Освіта.ua
23.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів