У київських школах перенесено час початку уроків

Навчальні заняття у столичних школах відтепер розпочинатимуться о 9.00

У київських школах перенесено час початку уроків

Навчальні заняття у київських школах розпочинатимуться о 9.00. 

Відповідна рекомендація надана столичним Департаментом освіти і науки за результатами обговорення нагальних питань організації освітнього процесу з директорами шкіл та управлінь освіти міста.

Рекомендація щодо часу початку уроків діятиме з 28 листопада 2022 року до завершення І семестру.

Також школам рекомендовано вчасно коригувати розклад/черговість уроків, застосовуючи гнучкий підхід до планування навчального дня/тижня та форматів навчання.

Окрім того, учителям рекомендовано розробити алгоритми дій щодо відпрацювання уроків (очних/дистанційних), що не проведено в межах сталого розкладу.

Зимові канікули у столиці будуть проведені з 26 грудня 2022 року до 27 січня 2023 року.

У Департаменті освіти і науки додають, що завдяки освітянам у Києві забезпечено безперервність освітнього процесу та організовано його в різних форматах. Це надало можливість учням навчатися очно та спілкуватися.

Щотижня кількість учнів, які навчаються у очному та змішаному форматах, збільшується.

Консультаційну методичну допомогу щодо організації освітнього процесу освітяни можуть отримати в Інституті післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка за електронною адресою: m.voitsekhivskyi@kubg.edu.ua.

Освіта.ua
21.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соня
Скоро школи зовсім без вчителів залишаться .І так вакансій купа.А ті що працюють, мають по 35 годин.А з такими наказами й останні порозбігаються.
українка
Будемо очікувати, що і лікарні, і магазини, і банки, і всі установи, які не працювали під час повітряної тривоги або під час відключення струму, відкриються і будуть відпрацьовувати пропущені години, щоб і вчителі, і всі інші громадяни змогли отримати свою послугу в цих установах, яку не змогли отримати за цих обставин.
гість
Для українка: так, і щоб всі громадяни обнієї країни мали однакові умови праці. Вчителі не кріпаки.
Коментувати
И
Перепрошую, представники інших професій також будуть розробляти алгоритм дій щодо відпрацювання часу, який не був відпиацьований через тривоги, перебої з електрикою та ін, , які від людей не залежать ???
Бадиличенко Палагна Павлівна почесн
Я колись в 4 години ранку вставала – курам дати, свиням дати, козі дати, телиці дати, гусям дати, вівцям дати, вірша "мені п’ятнадцятий минало я пас ягнята за селом" вивчити, сніданок на всю сім’ю зварити, і в школу пішком ДЕСЯТЬ КМ (сосідній населений пункт)
настя
Для Бадиличенко Палагна Павлівна почесн: вибачте звичайно, але ми зараз живемо не в часи вашого дитинства. організм підлітків та їх ментальне здоров’я повинні стояти на першому місці тому все робиться заради того щоб в майбутньому ці діти змогли відчувати себе в порядку та хоча би як мінімум грамотно розподілити свій графік, зважаючи на теперішні умови навчання.
Олена
Для Бадиличенко Палагна Павлівна почесн: І які наслідки такого дитинства й навчання в сОсідньому населеному пункті?
Бадиличенко Палагна Павлівна
Для Олена: вийшла порадна людина, на відміну від декотрих рузумах
Коментувати