Учителі можуть стати тренерами Destination Imagination

Мала академія наук запрошує вчителів пройти сертифікацію та стати тренерами дитячих команд

Учителі можуть стати тренерами Destination Imagination

Мала академія наук України запрошує вчителів пройти сертифікацію та стати тренерами дитячих команд програми Destination Imagination.

Участь у тренінгах можуть узяти педагоги, яким цікаво опанувати нові освітні методики і разом з дітьми взяти участь у Міжнародній освітній програмі Destination Imagination у сезоні 2022/23.

Destination Imagination є найбільшою у світі програмою розвитку креативності. Вона була започаткована у США і спрямована на підготовку учнів до професійних викликів XXI століття, виховання майбутнього покоління лідерів та інноваторів.

У ній команди учнів різних вікових рівнів працюють над вирішенням нестандартних завдань. Команди презентують свої розв’язання на Всеукраїнській олімпіаді креативності, переможці якої отримують право представляти Україну на Всесвітньому фіналі в США.

Тренінги проходитимуть безоплатно у режимі онлайн з 10:00 до 15:00. Можна обрати один із таких днів: 8, 15, 22 та 29 жовтня 2022 року.

Реєстрація на кожен день закривається при досягненні максимальної кількості учасників.

Учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації за результатам виконання тестових завдань.

Детальніше про Міжнародну освітню програму Destination Imagination можна дізнатись на офіційній сторінці Facebook та на сайті МАН.

У разі виникнення запитань необхідно звертатись за електронною поштою: di@man.gov.ua.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
05.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів