Школи запрошують долучитись до Міжнародного уроку доброти

Учителі мають провести з учнями урок, присвячений домашнім та безпритульним собакам та котам

Школи запрошують долучитись до Міжнародного уроку доброти

Благодійний фонд «Щаслива лапа» запрошує вчителів та учнів долучитись до проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Для участі вчителі мають самостійно у період з 3 по 7 жовтня 2022 року провести з учнями урок, присвячений домашнім та безпритульним собакам та котам.

Під час проведення уроку учителі можуть використати методичні матеріали – ігри, аудіоказки, конспекти інтерактивних уроків, розроблені спеціалістами фонду «Щаслива лапа».

Усі нові та вподобані аудиторією раніше тематичні розробки можна знайти на сайті, щоб використовувати їх онлайн чи завантажити на власний комп’ютер.

Якщо школа має бажання не лише долучитись до проведення заходу, але й отримати електронний сертифікат учасника, необхідно до 7 жовтня заповнити заявку на участь за посиланням, провести урок та надати фотозвіт.

Звіт треба надсилати на електронну адресу [email protected] до 10 жовтня.

Усі школи, які подадуть заявку на участь, проведуть уроки у більш ніж 70% класів школи та вчасно надішлють якісний фотозвіт, отримають у подарунок настільну освітньо-розважальну гру «Happy paw».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій Іванович
Як тільки почанається якась фігня для вчителів, так і знай, якийсь .ідер виграв грант, і за рахунок безплатної роботи вчителів виправдовує свій грант.
Sergik
Слід захистити залишки диких тварин, яких ще не розірвали страшні зубасті собацюри! Скільки покусаних людей! Це і буде доброта, а не та фігня яку пропонують! Мільйони зубастої наволочі стадами блукають Україною (мова не лише про кацапів). Стерилізувати і приспати!