МОН визначено перелік навчальної літератури для шкіл 

Міністерством освіти складені переліки навчальної літератури та навчальних програм

МОН визначено перелік навчальної літератури для шкіл 

Міністерством освіти і науки складені переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022/23 навчальному році.

Відповідний лист спрямований на адреси обласних департаментів освіти і науки.

До переліку включено понад 30 комплексних та парціальних програм для закладів дошкільної освіти, переліки програм та навчальної літератури для початкової школи та 5-11 класів.

Також МОН рекомендований перелік програм та підручників для учнів з особливими освітніми потребами.

Окрім того, МОН надані переліки літератури для шкіл, у яких є класи з навчанням мовами національних меншин, а також перелік навчальних програм та посібників з психології та педагогіки.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих для використання постійно доповнюватимуться та  оновлюватимуться з урахуванням строку дії грифів, наданих навчальній літературі та навчальним програмам, та будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн.

Освіта.ua
19.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентин
Шановне МОН, зверніть увагу на літературні твори, що вивчаються в школі. Дітям не просто не цікаві міфи давньої Греції, вони огидні. Моя дитина сказала, що у міфі бог з’їв своїх дітей, у Зевса було багато позашлюбних дітей, він зраджував своїй дружині. Це ЖАХ! Це 6 клас. Це аморально, ніякого виховного і повчального сенсу тут немає. Це світогляд дуже давнього суспільства, жорстокого, малограмотного. Ми виховуємо майбутні покоління, приділіть увагу гуманному і моральному вихованню дітей. Міфи-це мистецтво для дорослих, з критичним мисленням. І давайте полишимо хронологію в шкільній літературі. Багато сучасних талановитих дитячих письменників. Їхні твори про сьогодення, сучасних тінейджерів. Саме через зрозуміле і близьке формується інтерес до будь-чого, зокрема літератури.
Українка
Для Валентин:
Коментувати
Вчитель
Дуже цікаво, чому вже який рік поспіль подібний список неможливо завантажити та працювати з ним??? Минулого року зверталася до того відділу, який його видає - жодної відповіді. Може, тут хтось прочитає та почує: шановні співробітники МОН, даний список не є надсекретною інформацією. Коли вчителі зможуть подібні списки вільно завантажувати файлом у будь-якому зручному форматі? Чи ви вважаєте, що усюди в нас 100% є інтернет на робочому місці як мінімум?