В Україні триває реалізація програми «Безпечна школа»

В Україні що продовжується реалізація програми щодо облаштування укриттів

В Україні триває реалізація програми «Безпечна школа»

В Україні що продовжується реалізація програми «Безпечна школа» щодо облаштування укриттів у відносно безпечних регіонах за підтримки донорів.

За інформацією Міністерства освіти і науки, фонд UNICEF допоміг обладнати 73 школи в різних регіонах України.

Окрім того, спільно з Міністерством цифрової трансформації запущено проект «Wi-Fi в укриттях». На сьогодні обладнано майже 600 шкіл.

Також у Міністерстві внутрішніх справ наголошують, що особлива увага приділяється підготовці учасників освітнього процесу до дій під час повітряної тривоги та евакуації.

Зокрема, ДСНС розпочала програму тренінгів із підвищення рівня цивільної безпеки – працівники будуть закріплені за кожною школою.

МВС та МОН запровадили так звані «класи безпеки», спрямовані на вивчення основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

До 29 серпня МОН і Обласні військові адміністрації мають поінформувати Кабінет Міністрів щодо обстеження закладів освіти на предмет готовності фонду захисних споруд, що можуть використовуватися як укриття для учасників освітнього процесу.

Освіта.ua
18.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
Безпечна школа - це власна кімната з дистанційним навчанням. Нічого збирати сотні дітей під одним дахом. Закінчиться війна, тоді за парти
Світлана
Дайте відповідь на таке питання. Друга зміна в нашій школі закінчується о 19.20 і лунає тривога, яка невідомо скільки годин може тривати. То діти до темної ночі будуть перебувати в підвалі, а батьки стояти навколо шклоли і чекати їх? Чи хто тоді буде відповідати за їх безпеку по дорозі до дому?