За кожною школою закріплений рятувальник

Фахівці будуть допомагати під час тривог й навчати вчителів і учнів необхідним діям

За кожною школою закріплений рятувальник

За кожним закладом освіти у всіх регіонах закріплений рятувальник, який відповідатиме за те, чи готова школа до нового навчального року.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. 

Окрім того, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій, яких закріпили за закладами освіти, будуть допомагати під час тривог й навчати викладачів і школярів необхідним діям.

Також очільник МВС повідомив, що сьогодні до початку нового навчального року готові 41% закладів освіти. Ще півтора місяця тому їх було всього 11%. За цей час їхня кількість значно зросла.

МВС надано відповідні рекомендації для закладів освіти і контролює їхнє виконання.

Освіта.ua
17.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
А як бути з дитячими садочками? Садочок відкривався з умовою, що є тимчасове укриття, до 15 дітей в групі, 2 вихователя, 2 помічника вихователя в першу і другу зміну і діти знаходяться тільки на першому поверсі. На даний час стоїть умова відкрити всі групи. А це один вихователь і один помічник на 15 дітей, а можливо і більше. Діти маленькі ,а попереду зима. Скорочення працівників залежить від кількості дітей.
Тетянa
Для Ірина: у Вас круто ✌, бо в нашому садку один помічник вихователя працює одночасно на дві групи ????‍♀️????
Коментувати
Світлана
Для чого він там? Буде ракетками ракети відбивати . Чи школу собою накриє? На них і так надзвичайне навантаження. Взагалі не знаю, як МЧС бере на себе таку відповідальність за погодження укриття. Там ще ж мабуть крім вогнегасників та запасних виходів мають бути дотримані певні будівельні норми, санітарні ...
Ольга
Ви впевнені, що на кожен заклад освіти є рятувальник? Чи під час кожної тривоги такий рятувальники може бути у закладі освіти?