У Києві відмовилися від російської мови у школах

Освітніми програмами шкіл міста не передбачається викладання предметів російською

У Києві відмовилися від російської мови у школах

Освітніми програмами закладів загальної середньої освіти міста Києва на новий навчальний навчальний рік не передбачається викладання предметів російською мовою.

Про це йдеться у листі Департаменту освіти і науки КМДА, у відповідь на звернення ГО «Молодіжний клуб ДЖУРА».

Також у освітньому департаменті столиці наголошують, що у школах не передбачається й вивчення російської мови як окремого предмета.

Окрім того, російську не вивчатимуть факультативно.

Освіта.ua
12.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолій
Прохання підписати проти скорочення нашої заробітної плати! З повагою, Андрій Базилевич! https://petition.president.gov.ua/petition/142466
Сергей Лимонов
Це треба було зробити ще 30 років тому! Тоді і війни можливо б не було! А"знати і розуміти мову ворога" нова мантра прихованих рашистів! російська мова -йде по курсу російського військового корабля! Крапка.
321
Для Сергей Лимонов: із Середньої Азії всі росіяни виїхали ще в середині 90-х років ХХ століття. Їм не погрожували, не виганяли. Російськомовні школи не закривали. Лише сказали, щоб в державних закладах розмовляли на місцевій мові (киргизькій, узбецькій, казахській, таджицькій). Так само потрібно було зробити, в Україні. І не було б ніякого конфлікту. Якби представники керівництва України не хотіли війни в центрі Європи, то вони б її ніколи не допустили. Однак, вони лише чекали приходу рашистів, щоб далі обмежувати права і свободи людей. До цього часу немає закону про оголошення стану війни згідно пункту 19 статті 106 Конституції України. Указ про воєнний стан без підпису та гербовою печатки. Тепер пропонують штрафувати людей за ігнорування повітряних тривог, але не побудовано жодного бомбосховища, не встановлено жодного комплексу протиповітряної оборони. То на кого працює нинішня влада? На рашистів чи народ України? На росії аналогічна ситуація.
unforgiven 2
Для 321: дякую, друже, за розуміння ситуації, що склалася! На росії теж отримують оргазм, коли забороняють щось українське. Відбувається тотальне промивання органів мислення. Люди починають чубитися між собою і не зважають на злочини свого керівництва.
Для  Сергей Лимонов:
Так-так, саме такою була мотивація для вивчення німецької - знати мову ворога. І що, допомогло?
Коментувати
unforgiven 2
Таке рішення лише грає на руку рашистів. Навпаки, треба показати всьому світу, що в Україні всі люди вільні. Щоб перемогти ворога, потрібно знати і розуміти його мову.
Maxim
Для unforgiven 2: нічого рашистам доказувати не треба, від того що ми будемо вивчати рашистську мову - росія з України не піде. Російську мову замінити на англійську більш корисну мову
123
Для unforgiven 2: Латентний х@хол-рашкодрочер-іди за руським карабльом разом із своїм кацапським ізіком!
321
Для 123: сам такий. Лише ідіоти, до цього часу, не зрозуміли, що путана і зелений гном, одна банда. Включай мислення. Патріотизм — останній прихисток негідника. Скільки народних депутатів відправили свої синів на передову? Для кого вигідна ця війна?
Коментувати