Перевірка регіонів: готовність шкіл від 20% до 70%

Готовність закладів освіти у різних регіонах наразі оцінюється на рівні від 20% до 70%

Перевірка регіонів: готовність шкіл від 20% до 70%

Показник готовності закладів освіти до початку навчального року оцінюється на рівні від 20% до 70% залежно від регіону.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов під час відвідування Винничини.

За його словами, загальний показник готовності закладів нині складає 36%.

Заступник міністра нагадав, що рішення щодо режиму освітнього процесу в кожній територіальній громаді залежно від безпекової ситуації прийматимуть начальники ОВА.

«Батьки мають право обирати формат навчання своїх дітей, однак здобувачам освіти також необхідний зв’язок із вчителями та викладачами, спілкування з однолітками», – зазначив Шкуратов.

Ввін нагадав, що Міністерство освіти і науки рекомендує розпочати навчання в режимі офлайн там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Але в регіонах, де зараз тривають військові дії, освітній процес може бути організований лише в дистанційному режимі.

Також заступник міністра освіти закликав керівників управлінь та департаментів освіти і науки донести до директорів шкіл необхідність проведення ознайомлення батьків учнів із спорудами цивільного захисту, розташованими у них.

Освіта.ua
11.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чернівчани
Тут у нас виникло запитання. Причому серйозне запитання. Наприклад маємо школу №1. У цієї школи надійне укриття. В той самий час маємо школу №2, школа №2 не має надійного укриття. Але в школі № 2 громада хоче організовувати різні там конференції і можливо навіть олімпіади. Як бути усім решта вчителям, а також учням, яких ТГ добровільно-примусово заставляє йти до школи №2? На нашу думку під час війни всі форми треба організовувати у онлайн форматі, а заходи з учнями відмінити. Або йти до школи №1, яка має надійне укриття. Це правильне рішення. Але ТГ має свою думку. І піти проти них це знайти свіжі проблеми. Бо для ТГ важливо не безпека, а зручність. Школа № 2 укриття якої не витримує жодної критики, знаходиться близенько до відділу освіти. Можливо для пересічних людей це виглядає просто, але для вчителів громади, яких силою зганяють в школу №2 не все так просто. Проти керівників ТГ не попреш, але і йти в школу №2, дійсно страшно! І це відкрито говорять.
Lev Antonio
Для Чернівчани: Нікуди не йти самим і учнів нікуди не вести. Тут дивишся у Києві влада вже декілька місяців триндить про безпеку. А в громадах все роблять, але навпаки. Виникає питання. Хіба ця влада таки буквально нічого не зробила для людей, що на її вказівки ніхто не зважає ? Треба взяти і усіх головів громад повести у Бучу, Ірпінь, Харків. Люди мають бачити і розуміти що таке війна.
Коментувати
unforgiven 2
Про які регіони говорить Шкуратов? Херсонщина, Луганська, Донецька області майже повністю окуповані. Чи ці області вже віддали, так само як Автономну Республіку Крим?