МОН готує чотири моделі освітнього процесу

Моделі навчання передбачають очне, дистанційне, змішане або індивідуальне навчання

МОН готує чотири моделі освітнього процесу

Міністерство освіти і науки готує чотири моделі освітнього процесу: очне, дистанційне, змішане навчання та індивідуальна форма роботи (екстернат або сімейна форма навчання).

Про це повідомила заступниця міністра освіти і науки Віра Рогова під час робочого візиту до Житомирської області.

За її словами, усі українські учні, де б вони не перебували, мають бути охоплені освітнім процесом і мати можливість навчатися за українськими програмами.

Також заступниця міністра закликала надзвичайно відповідально ставитися до облаштування укриттів у закладах освіти, адже пріоритетом є життя та здоров'я кожного учасника освітнього процесу.

Під час наради було зазначено, що результати опитувань батьків свідчать про те, що більшість шкіл Житомирщини обирає змішаний або очний формат освітнього процесу.

Освіта.ua
04.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Давайте запитаємо про підвали будівельників, вони зараз без роботи.Це варто запитати на Єдиних Новинах.Дійсно підвали це не бомбосховища.Будуйте бомбосховища в районах шкіл, а після війни це можуть бути паркенги.Якщо би дійсно були безпечні бомбосховища , вчителі би вели там навчальний процес. Ще одне: наші психологи-чому ви мовчите?В будь-якій стресовій ситуації може бути і не один випадок, коли дитина вкакається чи впісяється від страху і переживань.Уявіть який стрес, встид , і сміх від інших дітей та дитина переживе.Та це кличка і хвороба для дитини на все життя. Директори кажуть буде вказівка зверху, а зверху кажуть за все несуть відповідальність директори і педрада.Тобто рішальники з себе відповідальність легенько зняли.Якщо зняли, то вони і не можуть вирішувати.Хто дає наказ, той і несе відповідальність.Ато ще є в нас таке: нотаріус здійснює нотаріальну дію, а відповідальність за фальшиві документи не несе!Це в законі прописано!Ото нарішали!Це подібна ситуація.Тоді просто якщо вирішують педрада і директор, то останнє слово сміливе за вчителями!!!! Всім бажаю мудрості, здоров’я і миру!!!!
Наумчик Наталія
Як же все важко! Коли був ковiд то примусово сидiли вдома i думкою батькiв не цiкавились! Зараз ракета невiдомо куди прилетить! I питают думку батькiв! А не всi батьки адекватнi. Наприклад в нашiй школi серед 600 опитаних знайшлося 180 хто збираэться вести дiтей до школи! Деякi школи спекулюють. Наприклад школа 98 м.Киэва взагалi сказала своiiм батькам, що у них дистанцiйноii форми навчання немаэ! I якщо вониобирають таку форму навчання iiхнiх дiтей переводят до iншоii школи! Це взагалi що также!?
Петрович
Для Наумчик Наталія: пані вчителько, не хочете робити— звільняйтеся!! Диван - друг, але держава дорожче. Прилетіти може по кому завгодно, не спекулюйте!! В Києві - поки найбезпечніше…
Надія
Звісно "диванні критики і фахівці" краще розуміються на освітньому процесі. Цк ж вони під час повітряної тривоги на шкільній перерві будуть збирати учнів по всій школі, лічити їх кількість і визначати їх місце знаходження. Людина, яка не бачила середньостатистисного учня в очі, не розуміється на поведінці дітей під час паніки, особливо в умовах натовпу звісно може писати не "спекулюйте". До цього всього потрібно додати поведінку деяких учнів, яким батьки в уші надули "не спекулюйте і школа це обслуговуючий персонал, роби як мамо казали", то стає зрозумілим рівень безпеки інших сумлінних учасників освітнього процесу. І на останок. Часи коли педагогічні вузи були забиті вщент абітурієнтами пройшли років 30 тому. В школі чоловіків одиниці, вкрай низька стартова заробітна платня років на 10. Педагогічні колективи шкіл України посивіли, а заміни немає. Люди вже вчора бажали піти, а натомість не стоїть черга на роботу в школу. До війни в галузі був величезний брак кадрів, а зараз і поготів. Тому можливо шановний дописувач підхопить гвинтівку освіти і покаже приклад фахової роботи. Вчитись треба безперечно, але спекулюють ті хто пише все пропало, нація деградує, як без навчання. Завдання номер один безпека, завдання теж номер один тимчасова якісна дистанційна освіта, а не ії імітація. Фахові платформи навчальні, навчальні матеріали українською. Фахівці, які опанували весь інтерактивний інструментарій. Війна не вічна і дистанційне навчання не вічне.
Коментувати
Альона
Як можна виходити на очне навчання, коли по всій Україні літають ракети. Коли будували школи, робили лише підвали, адже ніхто не думав, що знову буде війна. І як охопити всіх українських дітей по світу, коли є різниця в часі, з деякими країнами дуже велика. Зупиніться, люди, дбайте про своє суспільство
Андрій
Ось опитування - долучайтеся, поширюйте. У нас же МОН тільки по опитуванням вирішує. https://nus.org.ua/news/osvitnij-ombudsmen-provodyt-opytuvannya-shhodo-osvitnih-problem/?fbclid=IwAR1wOF85-p4w3gtYdu6XSnj5qVSU0bP3NCnCLGWmhMK-pTqkdApgK58Pd5U
Вчитель
А хіба бать ки мають вирішувати такі питання.Батьки деякі раді відправити дітей з дому,бо "нудяться".Щоб не морочили їм голови,то хай вчителі ними опікуються. А ЯК ВЧИТЕЛІ будуть давати ради з дітьми під час повітряної тривоги,в підвалі,до якого ще треба дійти,то не бомбосховище ,а звичайний підвал НІкого то не хвилює!!!Чиновники від освіти по кабінетах дітей в очі ніколи не бачили по роботі,в школі одного дня не працювали.А зарплати захмарні отримують ось за такі брєдові опитування ,ідеї дурні і небезпечні.
Alla Dovbysh
Як ви з бали своєю брехливою статистикою і даними про згоду бвтьків навчати дітей в школах і вишах очно.Підніми одна з другою свої дупи,покинь свій кабінет у міністерствіі прмйди у школу,і опусти 800 дітей у підвал, зв 5 хв. ,подзвони батькам,проведи там урок заспокой дітей,які в істериці.Ну ,що ,вкакались?((
Ганна
Освітній омбудсмен проводить опитування батьків, педагогів та учнів щодо організації навчання. На сайті омбудсмена (і на кількох інших) є посилання на форми опитувань, їх можна заповнити до 10-00 8 серпня.
Марта
А чому вчителі повинні щоденно ризикувати своїм життям при очному навчанні? Це, що для того, щоб бути живим доведеться звільнитися з роботи? Чому як ковід то навчання онлайн, а як ракетна загроза то офлайн? Чи не навмисно це все робиться? Може там западники сидять?
Юлія
Про які результати можна говорити, якщо це опитування було маніпуляцією? Варіант із дистанційною освітою містив примітку - надається іншими закладами освіти! Тобто якщо хочете навчатися дистанційно - йдіть лісом до приватних шкіл. Слова вашого очільника про право батьків вимагати від школи забезпечення дітям дистанційного навчання - пустий звук!
Валентина
Забембали : не ви готуєте, а вчителі та вихователі, а ви МОН, районно та подібні інстанції - нахлібники, ці чтруктури повинні бути як не ліквідовані, так зменшені до дійсно працюючих структур, а не як зараз симуляція бурної діяльності
Сергій
Для Валентина: МОН та його місцеві структури, під час війни зайвий, навіть шкідливий, зараз навчання повинно бути тільки ОНЛАЙН
Лідія
Погоджуюся тільки онлайн або дистанційно. А хто запитував батьків у селі, коли дітям потрібно добиратися до школи декілька кілометрів, як тут бути!? Хто буде нести відповідальність!?
Коментувати