Третина шкіл готова до навчання офлайн, – Шкарлет

Держава намагається забезпечити якнайбільше шкіл укриттями, щоб розпочати звичне навчання

Третина шкіл готова до навчання офлайн, – Шкарлет

В Україні до навчання в режимі офлайн готові 30% шкіл.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, кількість шкіл з укриттями зростає.

«На початку липня було набагато менше відсотків готовності – у районі 17–18%, на 1 серпня ми можемо констатувати, що 30% вже готові до початку офлайн», – зауважив міністр.

Також він розповів, що спільно з ДСНС у закладах освіти було проведено майже 30 тисяч перевірок.

«На сьогодні держава разом з місцевими органами, разом з засновниками, намагається забезпечити якнайбільше шкіл укриттями, для того щоб освітній процес розпочинався максимально в режимі офлайн», – підкреслив міністр освіти.

Також він висловив сподівання, що кількість шкіл з укриттями й надалі зростатиме.

«30%, звісно, замало, але сподіваємось, що на кінець серпня будемо мати більш 50% шкіл», – наголосив Шкарлет.

Освіта.ua
03.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Inna
Нехай ці недолугі комісії, що перевіряли "укриття" перед батьками та вчителями кожної школи, можна в режимі онлайн, оголосять результати " експертної" оцінка . Ми маємо бачити їхні харі і знати їхні імена, що вони не змогли уникнути покарання в разі чого!
Любов
Чергове окозамилювання для статистики. Ніяких укриттів у школах НЕМАЄ! МОН, не беріть гріх на душу. Подумайте і про чужих дітей, не лише про своїх. Хай сидять вдома і не ризикують життям. Дистанційне навчання - єдиний вихід на час війни
Учителька
У нашої директорки вимагали за свій кошт робити укриття . У школі підвал зовсім негідний . Школа комунальна .Харків .
Сергей Лепетухин
Укриття разом з паспортами безпеки, це лише необхідна статистика для Міністерства освіти, яку кожна область та регіон підганяє під цю статистику яку від них вимагають. Підвальні приміщення які незаконно риють, не кажучи вже про те що ці підвали знаходиться під мя’ко кажучи аварійними будівлями, це не укриття, які здатні захистити наших дітей разом з викладачами. Навіть якщо ракети не прилетять, то ці підвальні приміщення можуть стати братськими могилами, бо будівлі можуть скластися як карткові. МОН абсолютно не цікавить безпека дітей та вчителів, головне показати що воно щось робить, адде відповідальність за життя дітей воно покладає на керівника школи, а той в свою чергу на батьків. Замість того щоб з нуля будувати бомбосховища, за гроші та руками батьків влада на місцях створює ілюзію роботи, не виділяючи на ці роботи жодного фінансування. А коли не дай боже станеться біда, то винуватити в цьому будуть батьків.
Наталя
Наш міністр хоч має уяву, як повинно бути облаштовано і функціюнувати справжнє бомбосховище? Між бомбосховищем і підвалом зі стільцями дуууже велика відмінність! Який підвал у школі облаштований хоча б системою аварійної вентиляції, щоб діти могли дихати, якщо його завалить? Не говорячи вже про всі інші вимоги до товщини перекриття і т.інш.
Тетяна
До цього не було укриттів) а тепер з’являються як гриби) абсурд і самообдурювання) але у нас завжди « погоня» за відсотками, а не справжніми реаліями) і таке всюди і у всьому(
Сергей Лимонов
Для Тетяна: Віримо не власним очам і новинам про щоденні цілодобові обстріли мирної інфраструктури- а липовим довідкам і актам ДСНС і МОНу! Алілуя!
Коментувати