Учителям рекомендовано пройти курс з надання допомоги

Учителям рекомендовано пройти навчання з надання першої невідкладної допомоги

Учителям рекомендовано пройти курс з надання допомоги

Державна служба якості освіти рекомендує всім українським учителям пройти навчання з надання першої невідкладної допомоги дітям або тренінг «Перша допомога дітям. Тренінг для дитячих закладів».

Відповідна рекомендація міститься у рамках загальних рекомендацій Держслужби з організації безпечного середовища в школах напередодні початку навчального року.

Курс розроблений за рекомендаціями Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council) і дає основи надання першої допомоги дітям та адаптований під українські реалії.

При наданні дітям першої невідкладної допомоги є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми, зокрема, освітянам.

Курс ведуть лікарі-педіатри, лікарі з медицини невідкладних станів та сімейні лікарі. Він розрахований на людей без медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників.

Після закінчення курсу проводиться практичний іспит, при успішному складанні якого видається сертифікат.

перейти до курсу

Освіта.ua
28.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим
На Едері курс безплатний, сертифікований, часу вимагає 2 години, до того ж це рекомендація, ніхто поки що Вас не примушує. А нецензурщики то не вчителі, не переймайтесь.
Тетяна
А якщо під час прильоту травму отримає вчитель,а не діти?Хто надаватиме йому допомогу? Так,інші вчителі.А якщо вони теж поранені ,то кому надавати перевагу собі,колезі чи дітям? Дітям свого класу,за який відповідає вчитель, або іншим?А якщо через вид крові чи стрес знудило 10 дітей та знепритомніло 5 вчителів в обмеженому просторі заваленого " найпростішого укриття", який алгоритм дій? На яких курсах цього навчають? Одні питання і ніяких чітких відповідей.Вода в ступі(( Не витрачайте даремно час на дурню,покращуйте дистанційку наскільки можливо.Бережіть вчителів,бо з такими підходами їх скоро зовсім не залашиться.
Мілана
Дайте, тим бідним учителям, спокій. Нехай відпочивають, у них відпустка. Скільки ви будете з них знущатись? То курси "Мінна небезпека", то психологічні, тепер перша допомога. Таке враження, що вчитель ПОВИНЕН ВСЕ І ВСІМ
Наболіло
Ви їпанулись там зовсім? Ким тільки не був учитель: і нянькою, і аніматором, і рабом. Треба ще з нього і медсестру зробити. І головне - за його ж кошт. А як роз3.14здує пів школи ракетою, то він ще і відповідати буде, чому не наклав правильно джгут дитині, що він сучий син робив у цей час, та чому не вичитав дітям увесь матеріал уроку в підвалі, доки ракета ще летіла. А тепер серйозно: елементарні навички надання домедичної допомоги потрібно мати, в період війни, кожному. При лікарнях організувати такі навчання. Головне- безкоштовні, щоб охопити більшу кількість населення країни. Яка задача таких курсів? Навчити надавати допомогу чи "зрубати більше грошей"? От в чому питання!!! Я думаю, що багато хто б зацікавився цим безкоштовним, практичним курсом на місці. А то як завжди, "розумні" дівчатка з блакитного екрану будуть вчить як зробити непрямий масаж серця на манекені, який самі другий раз в житті побачили. Головне гроші отримать і вислать на пошту черговий "красівий сертифікат".
Людмила
Для Наболіло: Згодна з Вами на всі 100%.
399
Для Наболіло: Ви їпанулись там зовсім? Правильно ЇБАНУЛИСЬ
Наболіло
Для 399: Негоже на освітянському сайті нецензурно висловлюватись????
Коментувати
Ганна
А нічого що, логістика приєднання до курсу на 3, та вишенька на торті: маленькими літерами:"Цінність участі: ✅1000 UAH для однієї особи. ✅Для пари і більше учасників спеціальна ціна – по 900 UAH. ✅ Якщо бажаєте прийти з дитиною, попередьте про це нас. Доплата за перебування дитини в просторі складає 700 UAH за день. І з дитиною в цей час буде бавитись модератор дитячих ігор. ✅Існують подарункові сертифікати на будь-який курс з надання першої невідкладної допомоги. Вартість – 1200 UAH."
Ганна
Може вони краше порекомендовать шост адекватные. Значить як корона сидіть вдома, а ракети то нічого страшного, можно і до школи йти.
Ольга
МОН радить , а не наказує. Тому організовуємо онлайн-навчання і не переймаймося через дрібниці.
Надія
Чи ви вже всі там подуріли, наражати на смертельну небезпеку дітей і вчителів????Що за садист видумав такі знущання з учнів і педагогічного колективу??? Годинами сидіти у сирих напів темних холодних , не пристосованих до бомбосховища підвалах.Як не дай Бог вдарить ракета, то і перша медична допомога не допоможе.Це буде просто братська могила.Вам ще мало смертей??? Котрі адекватні батьки пустять дітей на очне навчання???А з вчителів також знущаються, як можуть.Відправляють на2/3 заробітної плати. заставляють проходити медичний огляд за власний рахунок .А тепер ще платні курси??? Абсурд...Хай наші чиновники пройдуть психіатричну експертизу на адекватність.
Дарина
Для Надія: Для Ганна: 100%.Треба петицію робити. А то незабаром і д... у підтеруть та на чвалку історії. Навіщо країні розумні люди? Це-розвал держави. Ми, вчителі, своєю покорністю руйнуємо майбутнє.
Вчитель
А який сенс від тієїї петиції? В олігархічно- феодальній державі, демократія для лохів, щоб вони вважали, що вони щось вирішують. Пора дорослішати
Коментувати
Сергей Лепетухин
МОН рекомендує почати оффлайн навчання, підвали риють за рахунок батьків, бо місцева влада на це не виділяє ані копійки. МОН рекомендує викладачам пройти курси з медичної допомоги, знову ж таки або за рахунок викладачів. Одні рекомендації, а по факту з цього не буде жодної користі. Може наші органи влади нарешті припинять всім все рекомендувати, і нарешті почне працювати і нести хочаб за щось відповідальність. За рахунок батьків незаконно рити могили їхнім дітям, щоб школа отримала паспорт безпеки, а діти сиділи у небезпечних підвалах, де за їхнє життя відповільність буле нести директор школи. МОН ні за що не відповідає, тільки рекомендує, навіщо в нашій державі такий орган.
вчитель, Чернівці
Ось те все, плюс ПМД, основи догляду за хворими, вимірювання АТ, в/м , в/ш введення лікарських препаратів і багато чого іншого ми вивчали у ЧНУ на предметах ОМЗ та ЦО. У тому списку навіть 3 частини не має з того що ми пройшли. Якщо є сумніви. Можете звернутися до ВНЗ, там все підтвердять. Опісля можете глянути в дипломи де є записи, що дійсно ці предмети були пройдені. Веду розмову до того, що не має сенсу все проходити знову.
Учитель
Нічого що вони платні (2000)? Добра рекомендація. Все за власний кошт, тепер ще й "рекомендовані" курси
Дмитро
Щоб коли російська ракета по школі й*бне, то менше дітей від поранень здохло, я так розумію.