Перший урок у школах присвятять темі безпеки

На початку навчального року в закладах освіти буде проведено Єдиний урок з безпеки

Перший урок у школах присвятять темі безпеки

На початку нового навчального року в усіх закладах освіти буде проведено Єдиний урок з безпеки.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, коментуючи початок проекту «Безпечне освітнє середовище в умовах війни», що реалізовуватимуть МОН та МВС.

За його словами, у проведенні уроку візьмуть участь пожежні та поліцейські.

Під час уроку школярам розкажуть про основні правила поведінки в умовах небезпеки.

Проектом також передбачено розміщення у кожній школі інформаційних стендів, на яких буде викладено основні правила поведінки дітей в умовах воєнного стану.

У першій декаді вересня буде забезпечено чергування поблизу шкіл патрульних Національної поліції з метою створення безпечних умов для неповнолітніх, профілактики правопорушень, зокрема і порушень ПДР з боку водіїв.

Освіта.ua
18.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Заблокуйте хтось цього Альбертовича,це проросійський бот Нуль адекватності, нуль логіки, свідомість відсутня
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Світлана: Мені здається, що ти кацапка, яка підбурює людей та намагається зірвати початок навчального року.
Ігор
Яке ти тупе!!! Звідки такі віслюки беруться? Якщо і в МОН таке сидить,тоді все зрозуміло чому так наполегливо хочуть дітей загнати в школу.
123
Згодна,цей Жмишенко якась підозріла особина. Щось не те з цією особою.
Коментувати
Анна
Це дурість,міністерство придурки кончені,а що ні?я особисто свою дитину не пущу до школи!!!!
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Анна: Це виважене і мудре рішення.
Коментувати
Анатолій
Абсолютна ДИКІСТЬ - навчання в підвалі. Парт немає, дошки немає, писати на коліні так освітлення погане. Банально відсутні проектори навіть презентацію дітям не покажеш, я не кажу вже про урок інформатики без комп’ютера, урок фізики без дослідів, урок хімії без лабораторії іт.д. ОНЛАЙН навчання -це сучасний, цивілізований, адекватний підхід до навчання в військовий час. Ми не печерні люди щоб сидіти по підвалах і мерзнути. Якість освіти в підвалі не покращиться!!!
Аліна
Для Анатолій: Абсолютно вірно
Коментувати
Тетяна
Як була якась там корона,то діти сиділи вдома,а тепер коли над головою літають ракети,бомблять школи ,то буде навчання???Це нормально???
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Тетяна: так
Коментувати
Свята правдонька
А толку від навчання онлайн ?! Учитель на моніторі бачить чорний квадрат, діти не озиваються, не відповідають на запитання, іноді бешкетують: гучно вмикають музику, вживають лайливі та нецензурні слова. Батьки контролюють вчителів, а не дітей. Особливо ті, хто знаходиться в безпечних країнах Європи, пишуть скарги, що вчитель, бачите, на дві хвилини пізніше починає урок.
Антоніна
Це знущання якесь просто. Знаходження у місцях скупчення, коли по всій території посилилися ракетні обстріли, коли б’ють по закладам освіти - це злочин, на який штовхає вчителів і директорів шкіл та ВНЗ саме міністерство. Ви там з глузду з’їхали?
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Антоніна: ні
Матуся
Для Жмишенко Валерій Альбертович:То запрошую Вас проводити уроки у так званих укриттях під звуки сирени! Я свою дитину в школу не відпущу, бо не впевнена, що такі "спеціалісти" як Ви зможуть хочаб вивести 30 учнів з класу до укриття, вже не говорю за "проведення уроків під час повітряної тривоги в укритті". Мені просто цікаво, як це собі уявляють у міністерстві?!
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Матуся: Виводити будуть відповідальні особи. І уроки будуть вести теж вони. І, якщо це знадобиться, у сховищах.
Коментувати
Тата
Адекватні не поведуть своїх дітей на таке випробування , а інші самі відповідають за своїх дітей , чому міністерство не звертає уваги на те що більшість батьків не пустять дітей до школи?
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Тата: Звідкіля така інформація? Проводилися статистичні дослідження?
Тата
Так для цього і збиралися підписи батьків які проти очного навчання!!!
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Тата: 26000 батьків з петицією в контексті цілої держави - мізерна кількість.
Коментувати
Віктор
Особливо це буде актуально при звуках сирен в школах, де в класах, за рекомендаціями дебільного міністерства освіти, будуть сидіти діти(
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Віктор: Обережніше, громадянин, зі словами.
Коментувати
Олександра
Мабуть ці запрошені вмііють відвертати ракети у зворотньому напрямку Своїх ддітей, онуків поведете на такі випробовуання!!! ???
Віктор
Я теж за очне навчання дітей де -це можливо нам потрібна освідченна нація ,а не нація.
student
Для Віктор: якщо вже так, то краще нам освічена нація, а не освідченна...
Коментувати
Директор
Наражаючи дітей на небезпеку, ми присвятимо перший урок темі безпеки!!! Просто чудово придумано- супер! Додати більше нічого... Від якогось ковіду ховалися просто жах, а зараз можуть діти загинути- нехай тьопають до школи. А як довезти щкільним автобусом? Рекомендують зупинитися при тривозі і вийти посеред поля, і лягати в ямки чи рови, а що робитимуть учні на інших зупинках? Поки закінчиться одна тривога, то розпочнеться інша, а діти ще будуть не довезені до закладу!!! Тому коли починати уроки??? Всі вчителі хочуть навчати очно, але ж не за таких умов !
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Директор: В якій школі ви директор?
Лариса
Для Олександра: Хіба має значення?Всі трублять, що це небезпечно, а наші очільники глухі.Чи хочуть доказати путіну, що вони сміливі?Подивіться в очі тим маляткам!Як можна так свідомо на таку небезпеку посилати?
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Лариса: Для Андрій: Дивився в очі маляткам. В школах зі сховищами цілком безпечно. Двти потребують соціалізауії та міцних знань.
Коментувати
Любовь
Не пущу дітей до школи до кінця війни. Мене змусять силою? Подуріли напевно в міністерстві.
Жмишенко Валерій Альбертович
Діти повинні і будуть ходити до школи! Очному навчанню бути!!!.
Kamila
Для Жмишенко Валерій Альбертович: ви будете за їхнє життя відповідати?мабуть у вас їх і немає!
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Kamila: Буду. Як і всі інші вчителі та батьки, управлінці на місцях. Якісна освіта може бути лише очною.
Viktoria Opara
Не погоджуюсь .Практика довела , якщо дитину батьки виховали сумлінною ,то і вчитися вона буде при будь-яких умовах.І саме головне дитя вміє бути чесним та працьовитим .На що показала практика виїзду наших біженців закордон. Як тільки мова йде про вивчення іншої іноземної мови,вони тікають назад в Україну ,бо ,що не кажіть ,а сучасні діти дуууууужжжжже ледачкуваті.
Коментувати
Тата
????????????????????????????????????????????це не нормально ви б краще вчителям допомогли з дистанційним навчанням , налагодили процес щоб дітям комфортно було вчитися .
Kamila
Яка школа? Хто буде відповідати за безпеку дітей? Укриття то не бомбо сховище!
Алла
Для Kamila: Скажіть, а де сидить ваша дитина зараз, коли звучить тривога? Точно не у сховищі? Напевно в квартирі, а Ви в цей час на роботі? То це безпечне місце,?
Коментувати