Для школярів створять мобільний додаток з безпеки

В Україні створять застосунок, присвячений правилам поводження у небезпеці

Для школярів створять мобільний додаток з безпеки

Міністерство внутрішніх справ планує створити мобільний додаток для школярів, який буде присвячений правилам поводження у надзвичайних ситуаціях.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

Окрім того, у рамках анонсованого проекту «Безпечне освітнє середовище в умовах війни», до освітнього процесу будуть впровадженні нові  навчальні дисципліни. 

«Ми плануємо говорити і про розмінування, ми плануємо створення відповідних мобільних додатків, де кожен школяр зможе знайти інформацію, як поводити себе в тих чи інших надзвичайних ситуаціях. Наш обов’язок, як представників влади, зробити все можливе попри вкрай лімітовані можливості фінансові характеру, зробити навчання наших дітей безпечними», – сказав Єнін.

Також будуть внесені зміни у зміст навчальних програм для 6–11 класів.

Зокрема, до предмету «Захист України» буде додано окремий блок, що стосуватиметься протимінної діяльності, у якому діти вивчатимуть як поводитися у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.     

У рамках проєкту МВС спільно з МОН заплановано проведення низки профілактичних заходів. Зокрема, до початку навчального року всі заклади освіти перевірять на наявність бомбосховищ.

Освіта.ua
15.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Визнають за бомбосховище те що є. Хоч сарай якийсь що від вітру хилиться хоч коридор, який без того з потрісканими стінами. Міністерство тисне визнавати що завгодно укриттям і гнати туди дітей. В нас і підвалу зовсім немає нічого буде укриттям коридор що в аварійному стані. В МОН нелюди та вбивці. Тільки дистанційне навчання до закінчення війни!!!
Оксана
Ну, перевірять. Бомбосховищ нема. Про яке очне навчання мова? Гроші відмити не можете?
Тата
Що небудь вигадають аби відправити дітей на смерть. Вам не доходить що батьки проти!