Школи обиратимуть, хто проводитиме їх аудит

Оцінювати якість освітньої діяльності шкіл зможе як держава, так і громадські фахові об'єднання

Школи обиратимуть, хто проводитиме їх аудит

Школи отримали право обирати, хто даватиме оцінку якості їхньої діяльності – держава або акредитоване громадське фахове об’єднання.

Відповідна норма передбачена Порядком акредитації та ведення реєстру громадських фахових об’єднань.

За словами голови Держслужби якості освіти Руслана Гурака, прийнятий документ відкриває нові можливості для фахових об’єднань: бути безпосередніми учасниками у розбудові якісної освіти, здійснюючи незалежне оцінювання шкіл.

«Заклади ж освіти отримали право обирати, хто власне оцінить якість їхньої діяльності – держава в особі територіальних управлінь Державної служби якості освіти, або акредитоване громадське фахове об’єднання», – зазначив Гурак.

Процедура акредитації громадських фахових об’єднань має на меті визнання спроможності юридичної особи здійснювати незалежне оцінювання якості освіти та освітньої діяльності закладу.

Держслужба проводитиме акредитацію громадських фахових об’єднань та вестиме їх реєстр, який оприлюднюватиметься на офіційному сайті.

Механізм здійснення акредитації набере чинності з 01 січня 2023 року.

Освіта.ua
06.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За-раза
А хай аудитори проведуть аудит в окупованих школах, "слабо"?.
Дістало
Зовсім припарені, якииииий аудит у війну???? Армія дармоїдів і писарів, слів нема, що визначить той аудит??? Приниження вічне того вчителя, а директор тільки наганяє сьраху, бо за свою дупу боїться. Складається враження, що той диплом не має ваги, людина вивчилася, а її весь час треба доказувати, що вона працює, а не карти грає!!!
Тарас
Скыльки перевыряючих дармоїдів навколо учителя. Розпил бюджета повним ходом. Ще псевдонаукові інститути статистики і модернізації. Гриневич тва9юка
Саурман
Для Тарас: 100% тільки в цей час перевіряти а хто їх перевірить ніколи не зникне цей тягар перевірок при любій владі Відчепіться від вчителів і не створюйте да рмоїдів фахівців які працюють ха методичкою. Вчитель завжди заляканий від директорів до аудиту . Придурки
ТТ
А ще маса "вчителів" учителя, які дуже хочуть витягти останню гривню за курси, сертифікати, методички, розробки, картки, плакати, карти...
Коментувати