Столичні школи готують до офлайн навчання

У столичні владі зазначають, що місто буде готове розпочати навчальний рік у режимі офлайн

Столичні школи готують до офлайн навчання

Київські школи продовжують підготовку до нового навчального року. Місто буде готове розпочати навчальний рік 1 вересня у режимі офлайн.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Олена Фіданян.

За її словами, найголовнішим завданням на новий навчальний рік є забезпечення безпеки учнів та вчителів.

«У першу чергу, прилеглі до закладів освіти території буде перевірено спеціалістами ДСНС на наявність вибухонебезпечних предметів. Паралельно з цим триває процес і перевірки об’єктів укриття шкіл – там мають бути підготовлені запаси води, медикаментів та решти необхідного. Для тих шкіл, де укриття немає, підготовлено і буде перевірено сховище в кроковій доступності. На початку навчального року у всіх школах пройдуть необхідні тренування з вчителями і дітьми щодо дій під час повітряної тривоги», – зазначила Фіданян.

Також вона додала, що діти, які не матимуть змоги повернутися до Києва, навчатимуться дистанційно.

«Ми розуміємо, що далеко не всі можуть повернутися за парти, а дехто навіть залишився на окупованій території. Саме тому ми маємо бути максимально гнучкими та дати можливість юним українцям продовжити навчання в наших школах і за нашою стандартною програмою», – підкреслила очільниця столичного Департаменту освіти та науки.

Підготовка до відкриття першого вересня ведеться у всіх 422 школах Києва.

Освіта.ua
01.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
За вчителiв, як завжди, не подумали. В якому психологiчному станi вчителя будуть проводить уроки, тримтячи и маючи таку велику вiдповiдальнiсть. Буде сирена й всi будуть бiгти до бомбосховища. А пострiли... Потрiбен час щоб вимкнути комп’ютер, прибрать... Мало людей загинуло у вiйнi? Потрiбнi ще жертви, щоб добити украïнську нацiю?
Андрій
Якби всі батьки переживали за здоров’я дитини, а не за те, щоб дитина немішала вдома (а таких більшість на жаль). Коли дитина в школі сходить з ума, заважаючи іншим вчитися, то маманька цього небачить і все нормально, а коли побачила, що дома з нею нестерпно, то винна школа, не так пояснюють дистанційно. Горе-батькам мішають діти. Розумні батьки не пустять дитину в школу і їх ніхто НЕ ЗАСТАВИТЬ.
Ханат
Любая позитивная новость из Украины для нас казахов - радость. Радует, что не смотря на войну и разрушения, страна восстанавливает в первую очередь школы. Такой народ, такую страну - не победить! Слава вам, Украинцы!
unforgiven 2
Коли був ковід, було безглузде онлайн навчання. Коли по містах прилітають ракети - ласкаво просимо до школи. Шкарлет не тільки плагіатор, він посібник ворога!
Правдоруб
Дурні придумали відмазку, щоб не ходити в школу: "Путін нападе". А на житловий будинок або торговий центр він напасти не може? У нас в Україні вже три роки ніхто не вчиться. Пора припиняти цей цирк і повертати учнів за парти!
KIEVCYTI
Укриття і бомбосховище це діаметрально протилежні речі. Жодне укриття не захистить життя учасників навчального процесу у випадку прямого попадання ракети. Тому крайньо важливо, особливо у містах не ризикувати життям дітей. Якщо школа має 2 поверхи і підвал, то це ще під знаком питання. Битонна стеля 2 поверху, 1 повреху, сталя підвалу. Тобто маємо три стелі захисту. Шанси вижити є. А якщо приміщення одноповерхове , воно у місті, окрім того неподалік об’єкти військової інфраструктури. У таких закладах освіти не можна розпочинати жодне офлайн навчвання. Під визначенням найпростіші укриття ми розуміємо чотири стіні без вікна. Тобто якщо за 200 м. впаде ракета скло від вікон не покалічить дітей. Більше нічого. Тепер ще. Хто буде гарантувати безпеку дітей під час переміщення в школу чи додому? Хто готовий сказати що з учнями все буде добре, коли вони підуть на гуртки чи будуть бігати біля школи. ЦЕ ВЕЛИКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!
Юля
Нет,нет и ещё раз нет!!!Готовьтесь сколько влезет но я своим ребёнком дорожу и в жизни не отправлю в период войны в школу.Лишний раз убеждаюсь в неадекватности МОН.Это расцениваю как истребление не только укр.народа но и наших детей и наши власти им помогают в этой "спецоперации"!другого объяснения этому нет .Сообщили!
Правдоруб
Для Юля: та іди ти нах.. со своім рєбєнком. Ви - дебіли за 30 років державної мови не вивчили. Розумні діти хочуть нормально вчитися, а в них вже три роки забирають таку можливість. За статистикою бомби і ракети значно частіше прилітають в житлові будинки і торгові центри. Школи і університети - це зараз самі безпечні місця.
Вчитель
Ви хвора людина. Всі батьки, котрі дорожать своїми дітьми не підуть на таке, а у вас мабуть дітей немає або вони вам по цимбалах
Коментувати
Закарпатська область
Я допускаю, що Інтернет можна виключити з цього списку, адже є 3G i 4G. Але електрика, проводовий телефон, радіоприймач, керосинові лампи, запаси керосину, запаси води, косметичний ремонт приміщення, найменший запас продуктів, переносна мала газова плита, є такі на маленьких балонах, запас балонів, а один від 60 і вище гривень. То це все кошти. І їх треба звідкілясь брати.
Закарпатська область
Чи законно з батьків збирати гроші на бомбосховище? Не законно! А звідки їх взяти? Ми навіть не маємо права залучити вчителів фізики та інформатики до ремонту електростстеми сховища і проведення комунікацій телефон і Інтернет. Бо це входить у їх посадові обов’язки. То що ми робимо? Складаємо руки і чекаємо по громада нам все зробить? А в той час головою ОТГ на нараді з директорами було сказано до середини серпня щоб все було готове. З однієї сторони влада говорить батькам, що всі збори коштів не законні, а іншої ставить перед директорами завдання. У нашому закладі освіти за минулий рік не збирали жодної гривні. То якщо батьки здадуть 100 гривень від учня, катастрофи я думаю не буде. Навіть 10 розеток купити , це 500 грн. Лимпи діодні 70-100 грн. одна. Роутер, кабеля електроживлення, телефонні кабелі - це обов’язково. Інтернет. Далі будівельні матеріали. Це все гроші. Причому не малі.
Виктория Владимирова
Заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій https://petition.president.gov.ua/petition/145004