Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак

Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою

Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак

Наразі єдиним законодавчо невирішеним питанням залишається законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою.

Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

За його словами, цей законопроект має бути ухвалений якомога швидше.

«Єдиним невирішеним поки питанням залишаються відпустки вчителів, але рішення закладене в законопроекті 7251, який потрібно прийняти якомога швидше. Зараз активно над цим працюємо», – наголосив Бабак.

Також він зауважив, що Верховна Рада під час воєнного стану прийняла всі необхідні зміни до законодавства, що були необхідні, для забезпечення освітнього процесу.

Освіта.ua
29.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Закон прийнято та підписано. Але в ньому немає законодавчих рішень відносно відпустки працівникам освіти, щодо повернення в повному обсязі 56 днів, нажаль.
Валентина
А хто така Анджела Чухвіст? Що це за слова "драні діти", "задовбують", " тупорилі батьки"? Може це не учитель? Я працюю у школі, я проти такої відпустки, такої зарплати, але я не позволю собі так говорити, як Чухвіст. Ганьба!!!
Микита Лук'яненко ліцей імені Кост
Для Валентина: Це якась грайлива учениця чи учень, хіба не видно. Не навчили видно ні вдома, ні в школі, як треба себе поводити порядному громадянину нашої Славетної Держави та Християнину.
Коментувати
Учитель
Це не єдине невирішене питання. Треба законодавчо вреголювати оплату вчителям, які проживають на лінії фоонту. Платять хто як забажає. Гуляйполе . Запорізька область. Місто знаходиться у фронтовій зоні. Щоденні обстріли. І так вже майже 4 місяці. З дня у день. Відсутні вода, світло, газ. Люди змушені покинути свої домівки. Вчителі теж. Зняти житло у безпечних регіонах дуже дорого. Ціни на нього виросли у 2 - 3 рази. А ціни на продукти, овочі і фрукти для дітей. Багато хто залишав домівки без речей і одягу. Це не вина цих людей, що війна прийшла у їх домівки. У декого і дому вже не має. Ми потребуємо підтримки. А за червень отримали 2/3 . Вини учителів немає, що вони не можуть ходити на роботу. Це обставини, які ми не можемо змінити. Кожен з нас хоче жити вдома, працювати у школі, навчати дітей офлайн. Нам повинні платити середню зарплату. Але маємо те що маємо. Прикро.
1
Для Учитель: Прожити можна і без фруктів.
Анджела Чухвіст
Аякже, без фруктів, без крупи, без води, без повітря. Лиш би скупердяї лишньої копійкки не витратили б!
Філософ
Якщо простій не з вашої вини і є загроза життю, оплата йде середня. Подавайте до суду. А з приводу фруктів. Скажіть дитині, що без них можна прожити, коли навкруши всі купують.
Коментувати
Анджела Чухвіст
У ВЧИТЕЛІВ МАЄ БУТИ ОПЛАЧУВАНА ВІДПУСТКА МІНІМУМ ПІВРОКУ! ЦІ ДРАНІ ДІТИ ТАК З@Д0ВБУЮТЬ, ЩО ВИТРИМАТИ НЕМОЖЛИВО!!!! ЇХНІ ТУПОРИЛІ БАТЬКИ ТІЛЬКИ Й ЗНАЮТЬ, ЩО ЗВИНУВАЧУВАТИ НАС В ТОМУ, ЩО МИ НА НИХ КРИЧИМО, АЛЕ ВОНИ Ж ТОГО ЗАСЛУГОВУЮТЬ! Я ВВАЖАЮ, ЩО НАМ ТРЕБА ЩЕ Й ПРЕМІЇ ВИПЛАЧУВВТИ ЩОМІСЯЦЯ, І НОРМАЛЬНІ А НЕ ЯКИХОСЬ ПАРУ ТИСЯЧ!
Іван
Для Анджела Чухвіст: Де такі дурепи працюють вчителями? Якщо мадам вигоріла,то треба перейти на іншу роботу,а не звинувачувати дітей.Який жах!
1
Для Іван: Ти сам слабенький, якщо дійсно віриш, що допис вище - це писанина вчителя. Примітивний пост-тролінг тупого школяра.
Іван
Є всякі.Набачився.Так,що не треба.
Коментувати
профспілка Хацапетівка
Ситуація виникає дуже непроста і не на користь держави. Почнемо з того що дирекції шкіл усіх угодних вчителів відправляють у відпустку з 1 липня. Це народ який повністю за червень отримає зарплату, прийде до роботи 25 липня, в там вже і не буде коли йти на простой бо у серпні буде інтенсивно проходити підготовка до навчального року. Закінчимо тим, що закон треба приймати. Але тут знову проблема. Усі вчителі відпускні отримали за 24 дні. Два місяці без гроша, ну це теж не дуже совісно по відношенню до вчителів. Тоді треба було усіх відправити у відпустку з 1 липня. Не знаємо як держава вчинить, але робити треба так, щоб це було по людськи.
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
А що не так з відпустками? Хочете урізать? так вчитель взагалі вмре на роботі якщо не буде нормальної відпустки. Робота настільки напружена що будуть смерті. Радянська влада не дурна роздавати відпустки але розуміла що за меньший час вчитель не відновиться. Усі вчителі у моїй школі написали за свій рахунок на місяць замість відпустки а директори, бухгалтери і Деснянський відділ освіти Києва під слідством за величезні виписані собі премії внаслідок такої економії. Ну так їм не перший раз під слідством - відкупляться і далі красти. Вчителю війна, начальству мать родна.
Василь
Ви що, не проживете без тої відпустки хоча б рік? Немає що робити президенту, ще переживати, що ви на курортах невстигнете відпочити зараз.
Шок
Для Василь: Вчителі???!!! На курортах???!!! Ви ще той гуморист! )))
Інфашок
Та василю заздрісно що він без освіти. Хіба людина з освітою таке напише. таку дурню думає. Не мели чіпухи василю та краще займайся та піднімай свій айкью.
Людмила
Ну, такі собі курорти за такі копійки. Ще й намагаємося гроші або продукти на фронт передати. Хоч би трохи відпочити від читання робіт в телефоні.(((
Коментувати
Якось так
В цьому законопроекті, окрім ПРАВА керівникам зменшувати тривалість відпустки до 24 днів ВСІМ категоріям працівників (а не лише вчителям), є багато суперечливих та дискусійних норм. Власне через це (а не через відпустки) в парламенті немає згоди щодо його прийняття. Якби МОН разом з освітнім комітетом ініціювали окремий законопроект про відпустки для освітян та науковців, а не "повелися" на законопроект Третьякової #7251 від 05.04.2022р., то його б вже давно прийняли.
Гість
Законопроект 7251 від 14 червня очікує на друге читання. Наталія Піпа писала, що він буде проголосований орієнтовно до 22 червня, сьогодні вже 29-те. Ніби активно працюють, але не дуже(
1
Для Гість: 02.07 или 11.07.
Наталія
Поки підпише Президент, поки опублікують... Вже й Перше вересня.
Коментувати