Приватність дитини в інтернеті – відповідальність дорослих

Спеціально розроблений буклет для освітян та батьків «Приватність дитини в інтернеті»

Приватність дитини в інтернеті – відповідальність дорослих

Освітній проєкт #stop_sexтинг пропонує спеціально розроблений буклет для освітян та батьків, присвячений питанням приватності дитини в інтернеті.

Ми постійно висвітлюємо інформацію в інтернеті про власне життя, робочі моменти, наші роздуми та вподобання. Також кожного дня спілкуємось з друзями, рідними чи колегами через соціальні мережі. Але такі, на перший погляд, звичні речі можуть стати причиною викрадення приватних даних.

Як приватне залишати приватним в інтернеті? На що важливо звертати увагу, щоб зберегти приватні дані в інтернеті? Яка відповідальність дорослих за приватність дитини в мережі? Відповіді на ці питання експерти проєкту висвітлили в буклеті.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

Освіта.ua
29.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соломія Червоняцька
Дітей у Інтернеті бути не має! Люди, спам’ятайтеся! Я недавно взяла ноутбук чоловіка, а там якісь, пардон, геї!!! На заставці, в завантаженнях! Це видно пропаганда пролазить через інтернет сама в людські ноутбуки!!! Ну ладно мій чоловік, він у тюрмі сорок років відсидів, йому таке не в новину, а якби це мала дитина побачила? Фу!! ЗАБОРОНИТИ ІНТЕРНЕТ ДІТЯМ!!!
Чемодан, Вокзал, ..
Для Соломія Червоняцька: зайшов в на сайт osvitaUA, а там в коментарях гомофоб
Соломія Червоняцька
Для Валіза, Від’їздник: У країні війна, тому ми повинні бути патріотами, а згідно з новим правописом, не гомофоб, а гомофобиня!!!
Соня
Для Соломія Червоняцька: У під_ерів свої правила, тому вони і під_ери.
Коментувати