Україна потребує понад 3 тисячі шкільних автобусів

Україна потребує понад 3 тисячі автобусів для забезпечення дітей зі зруйнованих шкіл можливістю освіти

Україна потребує понад 3 тисячі шкільних автобусів

Україна потребує понад 3 тисячі шкільних автобусів, щоб забезпечити усім дітям зі зруйнованих шкіл можливість долучитись до навчання в сусідніх закладах освіти.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі спільного телемарафону.

За його словами, Міністерство освіти уже два тижні поспіль працює над питанням шкільних автобусів.

«До війни в мережі шкільних автобусів по всій Україні налічувалось понад 7 тисяч одиниць техніки. На сьогодні потреба наша близько 3 тисяч автобусів. Міністерство освіти звернулось до 80 країн світу, інших державних установ щодо підтримки у забезпеченні освітян та дітей мережею шкільних автобусів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Також розповів, що на сьогодні є механізми забезпечення компенсації втрачених шкільних автобусів, зокрема, за рахунок зняття кількох автобусів з ліній, організації «Лінії школяриків».

Освіта.ua
22.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ПАРАСКА МЕКИТІВНА ДУТКА
НЕХАЙ ПІШКОДРАЛА ХОДЯТ!!!! Я КОЛИСЬ ЯК БУЛА ШКОЛЬНИЦЬОЮ В САВЄЦКОМУ СУЮЗІ ТО ЙШЛА ПІШКИ ЧЕРЕЗ ПШИНИЧНЕ ПОЛЕ, ЩЕЙ ПО ДОРОЗІ ЗЕРНА НАБИРАЛА КУРАМ !!!! БУРАКІВ НАБЕРАЛА В ТРЕТЬОМУ КЛАСІ ПО ПІВМІШКА, А В ПЯТОМУ ВЖЕ Й ПОМІШКУ!!! ЦЕ МЕНЕ БАТЬКИ ЖАЛІЛИ, ІНШИХ ЗАСТАВЛЯЛИ З ТАЧКАМИ ХОДИТИ ДО ШКОЛИ, ШОБ ДРОВ У ЛІСОПОСАДЦІ НАЗБИРУВАТИ!!! А ПІСЛЯ ШКОЛИ ДО МАТЕРІ В КОЛГЛСП ПОМАГАТИ ПАРУВАТИ БИКІВ!!!! ОТАК !!! А ЦІ ТУПОРИЛІ ТИПЕРІШНІ ДІТИ ЛИШ В ТІКТОЦІ І В ВАЙБИРІ СЕДЯТ НЕ БЕРУТЬСЯ ДО РОБОТИ!!!! ЗАКЛИКАЮ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ЗАЛУЧАТИ ДІТЕЙ ДО РОБОТИ НА ЗАВОДАХ! ТОДІ НЕ БУДУТ АВТОБОСІВ ХТІТИ!!!!