Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших

Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл

Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших

Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень або були зруйновані, будуть переведені до сусідніх шкіл або шкіл, що розташовані неподалік.

Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, жодна дитина і жоден викладач у новому навчальному році не будуть залишені за межами освітнього процесу.

«Контингент учнів має бути влаштований на навчання у найближчі школи. Ті викладачі, які працювали у зруйнованих школах або пошкоджених школах і не зможуть продовжити освітній процес в своїй школі будуть працевлаштовані у сусідніх школах або у школах, що розташовані у найближчому досягненні», – запевнив Шкарлет.

Він також наголосив, що наразі проводиться відповідна робота з директорами департаментів освіти і науки, у ході якої обговорюється поточна ситуація.

Освіта.ua
22.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антизрада
Зеленський: Навіть під час війни українські демократичні інституції збережені. Навіть зараз ми розширюємо простір дії європейських цінностей. Де ці цінності у місті Камянське ??? Камянське відділення Приватбанку(Дніпропетровська обл) здійснює репресії по відношенню до українських пенсіонерів, викладачів освіти- вилучає безпідставно їхні картки з банкоматів, тривалий термін не віддає картки, відмовляє у заміні на нові картки. Питання у чиїх інтересах, і якої держави працює Приватбанк у м. Камянське (Дніпродзержинськ)???.
Кум Сват Брат
Для Антизрада: місцеве СБУ глухе і сліпе, нічого не бачить і не чує. Камянське відділення ПБ давно перетворилося на клоаку корупції та блатних зав’язків з потрібними людьми від влади.
І буде правда в Україні
22.06. 22 близько 15-00, відділення ПБ м. Камянське, інкасація привезла близько сотні нових карток, але для клієнтів ПБ, оператори повідомляють, що ніяких нових карток не отримували. Що це ?, торгівля картками для "потрібних людей"??? Де ж мать вашу антикорупційні органи, чому вони не спроможні ні на що, а зарплату від держави отримують., за що?, за потуранню корупції у державних інституціях ?!
Коментувати
Любов
Маємо надію, що на вчителів Херсонщини звернуть увагу. Ми шукаємо роботу вже зараз. Наші діти, особливо випускники 9-10 Кл. які не виїхали в пошуках освіти онлайн, але вона платна. Мені здається, що МОН не не усвідомлює весь трагізм ситуації.
Алекс
Для Любов:у тому то й справа, що не усвідомлює((
Коментувати
Алекс
А вчителі, що виїхали з ТОТ будуть працевлаштовані? Перше вересня не за горами, ворог ще на нашій землі, а працювати по їхній програмі українські вчителі не хочуть і не будуть. З приводу тих, хто виїхав на підконтрольну територію, якісь роз’яснення будуть? Чи шукати роботу і не очікувати від міністра ніяких коментарів. Я вже мовчу, що на Херсонщині багато закладів освіти 2,5 місяці не отримують зарплати і відпускних також