Учителі мають повернутись з-за кордону для офлайн роботи

Викладачі шкіл, які з 1 вересня працюватимуть очно, мають повернутись з-за кордону для роботи

Учителі мають повернутись з-за кордону для офлайн роботи

Кожен учитель, якщо буде оголошено очне навчання в школі, де він працює, має повернутись з-за кордону і працювати офлайн.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час телемарафону.

За його словами, у небезпечних районах учителі зможуть і далі працювати дистанційно.

«Там, де навчання офлайн буде визначено як небезпечне, і буде запроваджено навчання онлайн, викладач, за умови участі в освітньому процесі, може і буде працювати онлайн і отримувати за це заробітну плату, де б він не був», – наголосив Сергій Шкарлет.

Також він нагадав, що вчителі не мають статусу держслужбовця і мають право працювати онлайн, якщо це передбачено освітнім процесом.

«Якщо освітній процес онлайн задекларований у тій чи іншій громаді, то ураження в правах на повну заробітну плату не буде», – запевнив міністр освіти.

Освіта.ua
22.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория Владимирова
Петиція "Заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій" https://petition.president.gov.ua/petition/145004
Петро
Для Виктория Владимирова: брєд сивої кобили.
Виктория Владимирова
Для Петро: Так выпей галоперидол и не бредь.
Коментувати
Влентина
Три года в школах насильно срывали учебный процесс якобы из-за ковида, не давали месяцами проводить уроки, утверждали, какое хорошее обучение онлайн!Наше правительство все устраивало? А теперь, когда бомбят и люди каждый день гибнут тысячами, онлайн обучение стало плохим и обязаны все вернуться? Пусть в Украине не останется ни детей, ни учителей! Какая трогательная забота! Спасибо!
Анонім
Якщо вчитель у травні працював з- за кордону( класний керівник 1 класу). Чи повинні йому платити були зарплату? Дирекція школи змушувала писати заяву за власний рахунок. Я писала і працювала, але зарплати не отримувала!!!
Мульйон должны
Для Анонім: Если вы написали заявление, то вам никто ничего не должен. То, что вы работали - это ваша проблема. Нафига вы это делали? Мне иногда кажется, что если бы учителям сказали приплачивать за возможность работать учителем, вы бы блин платили. Ныли и платили.
Коментувати
Ліна
Влада говорить то евакуювати дітей, то повернутися до школи. ?? Як буде проходити навчання зокрема цікавить Полтава? Сьогодні майже цілий день повітряна тривога, діти будуть сидіти у підвалах? Добре, питання, як можна вмістити 700 дітей різного віку в підвал, не один раз за день? Хто візьме відповідальність за життя дітей??? Підвал - це братська могила, як люди цього не розуміють! Коли була корона, якою доречні діти хворіли рідко, то сиділи на онлай, а тепер! Це геноцид!!!
Анна
Я своего ребёнка не отпущу в школу, где гарантии, что ракета не прилетит? И, вообще, что за учёба, когда сирена за сиреной. Дети будут в укрытии решать математику?! Скорее больше бегать будут из класса в укрытие (если так можно назвать подвал абсолютно не предназначенный для укрытия военное время).
Вчителька
Який чудовий пендель від мону. Дякую! Досі трималася школи й діток, а тепер треба дбати про свою дитину. Професіонали завжди собі знайдуть роботу й поза межами України. Працювала 4 місяці волонтером у польській школі, тепер пропонують роботу, бо наші вчителі стоять на сходинку вище польських. Отож, офлайн під час війни навчайте самі!
Аня
Де є безпечні місця??? Хто може передбачити куди прилетить ракета???В нас в місті нема нормального укриття, , а в школі взагалі воно відсутнє.То про яке очне навчання може йти мова.
Кабачок
Стаття 57-1. Державні гарантії в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану 1. Здобувачам освіти, працівникам закладів освіти, установ освіти, наукових установ, у тому числі тим, які в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану в Україні чи окремих її місцевостях, оголошених у встановленому порядку (особливий період) були вимушені змінити місце проживання (перебування), залишити робоче місце, місце навчання, незалежно від місця їх проживання (перебування) на час особливого періоду гарантується: організація освітнього процесу в дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для його учасників; збереження місця роботи, середнього заробітку, здійснення виплати стипендії та інших виплат, передбачених законом; місце проживання (пансіон, гуртожиток тощо) та забезпечення харчуванням (у разі потреби). 2. Забезпечення державних гарантій, визначених частиною першою цієї статті, створення безпечного освітнього середовища, організацію здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану (особливого періоду) у межах своєї компетенції здійснюють: органи виконавчої влади, органи військового командування, військові, військово-цивільні адміністрації та органи місцевого самоврядування, їх представники, посадові особи (керівники, голови, начальники), органи управління (структурні підрозділи) у сфері освіти; заклади освіти, установи освіти, наукові установи, їх засновники; громадські об’єднання, благодійні організації та фізичні особи, які здійснюють благодійну (волонтерську) діяльність. Такие вот х.. ые "державні гарантії"
Таїсія
Для Кабачок: А що дивного, ця влада від самого початку, з 2019 року, порушує закони .
Коментувати
Олег
Як щодо мобілізованих (всупереч 23 статті закону Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію) вчителів? В лютому їх мобілізува, а тепер не можуть звільнити, бо закон Про військову службу не дозволяє.
Галина
Для Олег: А чому їх мають звільняти? За ними зберігається місце так само як за "декретчицями".
Олег
З військової служби (куди вони потрапили всупереч Закону), а не з роботи.
Коментувати
Мама
Таке враження, що війна вже закінчилася чи може комусь кортить масово знищити майбутнє нації - зіграти з ворожими ракетами "в російську рулетку" нашими дітьми й педагогами?! Можливо, в міністерстві освіти теж потрібно пошукати зрадників, бо деякі працювали при Януковичі і кажуть непогано так себе почували...Ніхто не сперечається, що соціалізація дітей необхідна та чи важливіша вона за життя. Й хіба краще буде, коли вчителі звільняться й залишаться працювати за кордином, а наших дітей, що є тут, в Україні, не буде кому вчити, навіть дистанційно?
Вчитель
Для Мама: то так вже і відбувається! Вчителі массово звільняються!
Коментувати
Сергей
Гарант страны Зеленский, вы ему ещё доверяете? Что же он своих детей по вывозил, пускай привозит и ходят с нашими в украинские школы.
Здоровий глузд
Цікаво, а де є безпечні райони? Хоть десь влада гарантує безпеку на території нашої країни? Та вони по школах , по дітях килають свої ракети. Для них це як для биків червона ганчірка. Вони знищити наших діток, наше майбутнє хочуть в першу чергу.
Крик душі
Відправляють за ’’власний рахунок’’, доплати забрали, відпустки теж. До речі, а де пані Піпа? Пригадую, що вона про це писала, щось про 22-ге число ;)... Тепер ще й з дітьми під ракетами бігати? Чекати поки всіх разом у смердючому підвалі не засипе? Клас!!! Зате всі будуть ’’якісно навчені’’.
Ната
Як працювати і навчати дітей, коли йде війна ??! І вчителі ризикують своїм життям і дітей, навіщо робити помилки. Були ж тільки онлайн бо грошей не було, а заррз тимпаче. Думайте про майбуине дітей, а не ризик дітей і вчителів.
Ольга
У деяких громадах можливо і розпочнуть очне навчання у школах десь місяць-два. Потім знову перейдуть на дистанційне. Бо це немалі кошти за ком.послуги, харчування учнів та інші додаткові витрати.
Вчитель
Як навчатися? Війна!!!! Для чого ризикувати дітьми??? Хай сидять вдома. Дистанційна освіта у даному випадку краще, ніж підвал і ризик. Чиновники, у вас діти є???!!!
Вероніка
Для Вчитель: Мова йде про регіони де безпечно. Наприклад у нас на Закарпатті всі вже хочуть очне навчання!
Андрій
Для Вероніка: Я так зрозумів, вам хочеться, щоб у вас теж стало не безпечно. Яка різниця де ви, головне діти в школі, це небезпека, бо це як оскома, ЗНИЩИТИ НАЦІЮ - це план хворої людини, яку ніхто не зупиняє і все дозволяє.
Коментувати
Татьяна Бабенко
Для також вчитель. Думайте головою, коли пишете. Більшість вчителів--жінки. Багато з них має діточок. Вони не мають права ризикувати. Так всім важко. Але до чого тут хлопці? Жінок і дітей рятують чоловіки. Подивіться, що коїться в Харкові. Там до роботи не доїхати. Там вбивають і руйнують.
Юлія
Для Татьяна Бабенко: Ви читати вмієте?
Коментувати
Олександр
Якщо ракети долітають з рфії до Львова і далі, то вся країна в небезпеці. І що то за навчання, коли сидіти по півдня, чи по пів зміни в бомбосховищах. А ще й дорога до школи і назад.
Вчитель
Якщо не повернуться - звільнення? Адже кожен сам визначає рівень безпеки в місті. Сирени щодня - це теж небезпечно. Чи простой можна? Це ж воєнний стан. Які дії адміністрації і вчителя?
Владислав Шемякінський
А ЗАРАЗ ЧОГО УРАЖЕННЯ В ПРАВАХ? Відпустку скоротили , заробітну плату теж. десь прописано скорочення при том же навантаженні?
Вчитель
Для Владислав Шемякінський: Зверніться до Президента, він гарант ваших прав і свобод
Також вчитель
Хіба тільки вчителі? Вся країна обмежена, війна! Але, вибачте, діти останнім часом самі собі вчителі! То не дуже перетружені педагогі, на пупа не беруть. Хлопців в трунах привозять!
Татьяна Бабенко
Більшість вчителів- жінки. І багато хто з них має діточок. Вони не мають права ризикувати життям. До чого тут хлопці. Це зовсім різні речі. Жінок і дітей рятують чоловіки. Подивіться на події в Харкові. Там і до школи не дійдеш. Психолог пішла, а перед нею стіна впала, трамвуала жінку. Думайте головою, коли пишете
Коментувати