З 1 вересня в Україні відновлять офлайн навчання

Освітній процес в Україні з 1 вересня буде відновлений у режимі офлайн у всіх закладах освіти

З 1 вересня в Україні відновлять офлайн навчання

1 вересня освітній процес в Україні буде відновлений у режимі офлайн у всіх закладах освіти.

Про це повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко під час телемарафону.

За його словами, дітям варто готуватися до офлайн процесу навчання.

«Усі діти – студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти», – наголосив Вітренко.

Щодо безпеки перебування в школах, то заступник міністра зауважив, що всі школи будуть обладнані хоча б найпростішими укриттями.

«Буде проведена масована робота щодо обладнання хоча б найпростіших укриттів, їх матеріально-технічного забезпечення. Там є відповідні вимоги до наявності води, аптечки. Якщо бомбосховище є біля школи, мають бути розроблені спеціальні шляхи евакуації, затверджені відповідними службами», – підкреслив Вітренко.

Освіта.ua
07.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
І хто так вирішив? Всі учні і студенти мають піти.... А якщо потрібно не тільки йти , а їхати на декількох видах громадського транспорту, як міським так і приміським?Укриття вони підготують, а в дорозі як кому пощастить? Так , безпечного місця в Україні не має, але в селі, в простому будинку , з дерев’яною стелею і цегляними стінами, безпечніше ніж в панельній столичній багатоповерхівці. А зараз всі студенти мають повернутись до Києва. Чому мають , цей зам пояснив? Думки батьків, дітей , вчителів про їх бачення учбового процесу в умовах війни владу не цікавлять . Діти мають піти і все .Вони так вирішили .
Микола
Ви, посадовці, що з дуба впали вниз головою? Своїх жінок і дітей за кордон вивезли, а наших"смертних" на смерть відправляєте? Два роки попри придуманого Ковіду тримали дітей на домашньому навчанні, а тепер нехай радисти їх вбивають? Хоча хто і коли думав про " бидло"!? Але ж українці- це не бидло І ми це вже довели. Тому думайте не тільки про своїх дітей, а і про наших. Тому що ми не бидло і не " гарматне м’ясо"!
Катерина
Коли діти або викладачі загинуть - університет або школа не буде нести жодної відповідальності за те, що примусили повертатися.
Людмила
Для Катерина: На сайті «Всі електронні петиції», є петиція номер 22/145004-еп, від 08 червня 2022 ( ініціатор Горшенева М. В.), «Заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій».
Коментувати
Петро
Це якийсь жах-ніхто не гарантує,що в університет не прилетить ракета і не похоронить сотні студентів! Яке очне навчання????Тільки після війни!!! Наші діти не повинні бути заложниками дурних політиків!!!
Мария
Для Петро: Как студент, могу сказать, что учиться на дому в какой-то момент становится невыносимо. К тому же, думаю, можно будет по отдельным классам в школах проводить занятия онлайн. А вероятность того, что ракета прилетит в школу или универ такая же, как и в любой домтцтеатр и т.д., так что в этом нет смысла
1
"Как студєнтка","нєт смисла","нєвінас?... ?ма" Росботи... вже почали свою кампанію.Тільки за останній тиждень рашисти знищили кілька шкал,але то нічого,"ракєта нє прілєтіт",все добре))
1
"Как студєнтка","нєт смисла","нєвінас?... ?ма" Росботи... вже почали свою кампанію.Тільки за останній тиждень рашисти знищили кілька шкал,але то нічого,"ракєта нє прілєтіт",все добре))
Коментувати
Марія
Ніхто до школи не піде, яка б ситуація не була. Діти у воєнний час навіть на онлайн заняття не можуть вийти, з класу де є 24 дитини виходить тільки 4. І питання, хто буде йти до школи? Навіть батьки не пустять своїх дітей! Хто захоче відправляти дитину, знаючи, що у любу секунду туди прилетить ракета, а вони будуть літати. Орки як дізнаються, що в школах є діти, вони найпершим чином будуть напрямляти ракети на школи. А в таких випадках ніякий підвал не збереже. Бо у школах тільки підвали, є одиниці в яких є бомбосховища. Це найбільш необдумане рішення пускати в такий час дітей до школи. Якщо діти не підуть на офлайн навчання, я їх зупиняти не буду.
Гость
Школы Харькова разбиты многие. В городе обстрелы несколько раз в день. Тревога по 2-4 часа длится. Какие уроки в школе? Как задолбали ваш популизм.
гість
Своїх дітей за кордон, а народне " бидло " в найпростіше укриття. Прекрасно ! Нормальні батьки не пустять в школу дітей до завершення війни. Нажаль, є і такі, клму якби випхати за двері, щоб не муляли. За вчителів взагалі ніхто ніколи не думає. Обслуга...
Олена
Мабуть наші міністри та їх зами погано вчилися в школі, що зараз відіграються на вчителях. Ну хоча б нехай згадають казку "троє поросят" що сталося з найпростішими укриттями та їх мешканцями. Які найпростіші укриття?, коли мова йде про життя дітей!!! Шановні можновладці будуйте для себе найпростіші укриття, а для наших дітей за всіма правилами і стандартами. Чи ви просто хочете освоїти кошти, яких в країні не вистачає?
Тетяна
Я так розумію, окуповані території цей пан за Україну не вважає... Хай гляне, на що перетворилися школи Ізюма, чи можна там сховища обладнати до 1 вересня. Хай спробує в Ізюм з візитом проїхатись, у ліцей Кам’янський завітає
Людина
Дивно чути такі заяви, після того, як русня прямим текстом заявила, що буде бити по державним установам! І ще цікаво, чи багато шкіл мають укриття, здатні вмістити усіх учнів??
Ірина
Молодці наші міністри. Як же ж вони переймаються за освіту. І головне ні за що не відповідають. Не дай Бог що, хто винуватий - ВЧИТЕЛЬ. Адже в його функціональних обовязках прописано: під час освітнього процесу несе відповідальність за життя і здоровя дитини. От і буде крайній.
Леся
Яке навчання у школі!!!! Вони самі уявляють, як це буде відбуватися. Навчання з пересуванням у підвал і з підвалу. Це буде добре, якщо не буде паніки, але це діти. Їхні діти, мабуть, навчаються не в Україні. Тому і проводять експерименти. Може "пронесе". Навчання офлайн тільки після закінчення війни!!!!
Звільнився
Дивно читати такий пост! Війна вже скінчилася? Чи як? Поверніть спочатку повагу до вчителя, який працював за мізер до війни, а в умовах сьогодення- вчитель просто жебрак! Знято все, що можна було зняти! Може краще почати цінувати працю вчителя, тоді й буде якість, в тому числі й використовуючи онлайн навчання!
Сергій
А що означає "найпростіші" укриття?
гість
Для Сергій: це там, де ви зберігаєте картоплю
Петро
Це окопчик,картопля у погребі більш захищена
Коментувати
Олена
Повна нісенітниця. Нехай налагодять, нарешті, якісне онлайн навчання. Тільки після закінчення війни можна повернутись дітям в аудиторії та класи.
Лана
Для Олена: Погоджуюсь на всі 100
Коментувати
Вчитель
Ми вже війну виграли? Ракети вже не літають? Вони навіть свою дурість не ховають... Пробачте за емоції... Або він (вони) хворі, або повні дурні та невігласи....
Лана
До закінчення війни не може бути ніякого офлайн навчання!!! Усвідомте, які об’єкти стануть основними мішенями рашистів, якщо діти підуть до шкіл, училищ, ВУЗів! Це виправданий ризик?! Потім що? ’’Глибокі і щирі співчуття’’? Це не допоможе!
Світлана
Для Лана: Для Міла: Повністю з вами згідна! Нехай нарешті вже організують ЯКІСНЕ онлайн навчання!
Коментувати
Міла
Нехай заступник міністра своїх дітей відправить у найпростіші укриття під час війни. Водичка і печенька у підвалі нікого не захистять
Гість
Мало того, що вчителів позбавили нормальної відпустки для відновлення сил після,навчального року та волонтерства, так ще примушують розважати дітей влітку. І нарешті, новий навчальний рік під сирени , з ризиком для життя,. Кого ще так поімєлі???
Равена
Ще навіть жебрацької зарплатні та відпускних не виплатили, а вже планують новий навчальний рік... Вчитель на голій ставці отримує ТРІШКИ більше, ніж прибиральниця. Діти мають нормально вчитися, безперечно. Але є питання: хто їх має вчити?