Топ ресурсів, де вчитель може знайти роботу мрії
PR

Ресурси, на яких зможуть швидко знайти роботу як випускники педучилищ, так і вчителі зі стажем

Топ ресурсів, де вчитель може знайти роботу мрії

Закінчується навчальний рік, і багато випускників педагогічних закладів вищої освіти стурбовані пошуком роботи. Якщо ви вирішили працювати за фахом, тобто в школі, то зараз оптимальний час для працевлаштування. Серед навчального року отримати роботу у школі набагато складніше. До вашої уваги топ ресурсів, на яких зможуть швидко знайти роботу як випускники педучилищ, так і вчителі зі стажем.

JOOBLE

JOOBLE – агрегатор вакансій, який допоможе швидко знайти роботу як в Україні, так і за кордоном. На цей час сервіс представлений у 69 країнах, що особливо актуально для вчителів, які бажають працювати віддалено.

Ключовою особливістю Jooble являється збір вакансій із ресурсів по всьому світу. Таким чином, в одному місці зібрані пропозиції з численних онлайн-майданчиків, включаючи навіть регіональні та міські вебсайти, що значно заощаджує час на пошуки. Відмітити варто і відмінне юзабіліті як у десктопній, так і мобільній версії.

Зверніть увагу! Адміністрація порталу проводить перевірку сумнівних вакансій. Представники сервісу не збирають пропозиції із майданчиків, на яких немає модерації.

Плюси:

 • висока відвідуваність та відмінна репутація порталу;
 • зручний функціонал дозволяє ефективно шукати вакансії під час роботи навіть на мобільному пристрої з невеликим розміром екрана;
 • можливість створити власний профіль, щоб отримувати пропозиції;
 • відстежування вакансій у каналах Viber та Telegram.

Мінуси:

 • створення профілю трохи ускладнене в порівнянні з аналогічними порталами;
 • попри модерацію попадаються неактуальні оголошення.

RABOTA.UA

RABOTA.UA – популярний український портал із цілком очевидною як для сайту про працевлаштування назвою. Його девіз – «Потрібні люди у потрібному місці».

Знайти привабливу вакансію можна за допомогою пошукового рядка, ввівши ключове слово. Це зручно і практично, тому що відразу з'являються результати пошуку за заданим населеним пунктом. Багато великих роботодавців спочатку розміщують оголошення саме на порталі Rabota.ua, оскільки він добре відомий серед менеджерів з персоналу завдяки назві та високій відвідуваності.

Плюси:

 • сервіс «Прозора робота» дозволяє отримати уявлення про свою реальну цінність як фахівця на ринку праці. Завдяки ознайомленню з цією інформацією кожен охочий знайти роботу може сформувати коректніші очікування (як фінансові, так і трудові);
 • розміщення резюме – це лише три кроки. Користувачам доступна функція розсилки за зареєстрованими роботодавцями;
 • вакансій насправді багато – на момент публікації було розміщено понад 200 оголошень для вчителів;
 • за допомогою мобільних програм сервісом зручно користуватися в дорозі.

Мінуси:

 • як і скрізь, багато користувачів є любителями халяви, особливо у сфері віддаленої роботи;
 • дуже велика конкуренція як серед шукачів, так і роботодавців.

WORK.UA

WORK.UA – зручний портал з працевлаштування, який називає себе сайтом пошуку роботи номер один в Україні. Користувачам відразу ж пропонується завантажити мобільний додаток та за його допомогою розмістити резюме або вакансію. До співпраці запрошують користувачів з різних населених пунктів.

Плюси:

 • користувачі можуть однаково ефективно використовувати і веб-сайт, і мобільний додаток – вони мають доступ до однієї бази даних;
 • «Суперінструкція від Work.ua» – інтуїтивно зрозумілий сервіс, який допоможе знайти роботу мрії.

Мінуси:

 • роботодавці порталу частіше шукають робітників зі стажем, тому випускнику педагогічного закладу вищої освіти тут буде складно знайти роботу.

OLX.UA

OLX.UA – популярний український портал, що дозволяє розмістити оголошення у будь-якій сфері. Він добре відомий роботодавцям, які перебувають у пошуку персоналу. З його допомогою також можна опублікувати оголошення, що ви шукаєте роботу вчителем, або запропонувати свої послуги. Розмістити оголошення дуже просто, але для цього потрібно зареєструватися. Підтвердження через номер телефону.

Плюси:

 • OLX – добре відомий бренд, і, як правило, в охочих розмістити оголошення, акаунт вже повинен бути;
 • висока відвідуваність обов'язково призводить до надходження великої кількості цільових дзвінків.

Мінуси:

 • при публікації кількох оголошень сервіс вимагатиме придбати платний обліковий запис. Це стандартна практика, яка є наслідком курсу, взятого на комерціалізацію;
 • шахраї не дрімають, вони регулярно створюють оголошення з пропозицією легких варіантів заробітку, тому цілком можливо, насправді якісне оголошення може загубитися.

TRUD.UA

TRUD.UA – добре відомий портал пошуку персоналу в Україні. Він обіцяє працевлаштувати всіх! Аудиторія зростає з кожним днем, що свідчить про ефективність роботи розробників та менеджерів проєкту. Розміщення оголошень не викликає складнощів навіть у тих користувачів, які раніше цього ніколи не робили. За допомогою даного вебсайту пошук роботи є досить простою процедурою.

Плюси:

 • висока відвідуваність. Портал щодня відвідує велика кількість роботодавців, які шукають людей на роботу.

Мінуси:

 • по-справжньому ефективна робота з цим порталом можлива лише у разі придбання платних функцій.

На цьому ми закінчуємо наш рейтинг популярних порталів, де вчитель може знайти роботу та розмістити резюме. Сподіваємося, за допомогою цих ресурсів ви швидко знайдете роботу своєї мрії.

Освіта.ua
17.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів