Шкарлет підтримує скасування вивчення російської мови в школах

Завдяки автономії школи зможуть самостійно обирати заповнення вивільнених годин

Шкарлет підтримує скасування вивчення російської мови в школах

Міністр освіти підтримує ініціативу щодо скасування вивчення російської мови в українських школах з 1 вересня 2022 року.

Про це він повідомив, коментуючи ініціативу уповноваженого з захисту державної мови Тараса Кременя про скасування вивчення російської мови з нового навчального року.

За словами міністра, таке скасування можна провести рішенням школи, за рішенням педагогічної ради.

«Вивільнені години можна спрямувати на розвиток додаткових навичок або вивільнити частину цих годин на самопідготовку. Школи у нас автономні, тому самостійно можуть обирати заповненість цих годин», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
19.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускник
Адміністратори сайту! Повідомлення від маргарити: "... Дебилы и в Африке дебилы.а потом удивляются,а чего Путин пришел.войну заканчивает,а потом города отстраивать,ведите нормальную внешнюю и внутреннюю политику" є ВИПРАВДАННЯМ ВІЙНИ в Україні. Такі зрадницькі пости на сайті бачу не вперше. Як це розуміти? Оsvita.ua підтримує зрадників і колаборатнів?
Сергей Лимонов
Для Випускник: Так"Сайт освіта ю ей- " є антиукраїнським ще з довоєнних часів! Тут в фаворі "антисоросники "- коментатори , скоріш за все їх пишуть самі співробітники міністерства та їх боти! Підтримують російські нарративи та дублюють фсбшні провокації!А тепер навіть допускають ( у воєнний час ) відверто антиукраїнські висери ( як приклад цей коментар якоїсь хвойди з белгорода маргарити) ! Робимо скріни цих сторінок з такими коментами і надсилаємо в СБУ і інші контролюючі органи зі скаргами!
Сергей Лимонов
Для Випускник: прослідкуємо як довго провисять наші коментарії на сайті
Коментувати
Маргарита
Самый главный вопрос на сегодня? Дебилы и в Африке дебилы.а потом удивляются,а чего Путин пришел.войну заканчивает,а потом города отстраивать,ведите нормальную внешнюю и внутреннюю политику.
Випускник
Для Маргарита: Може це ти дебілка? Чому це путін повинен вказувати іншій державі, як вести зовнішню і внутрішню політику?
Коментувати
Сергей Лимонов
Господи! Твоя воля! Коли вже ми нарешті позбавимося комплексу меншовартості і совкового комплексу "молодшої сестри росії"! Дехто, навіть зараз з вчителів ,бідкається "як же проживемо без пушкіна-достоєвського- некрасова"! А як же Ілон Маск і Америка досягли такого рівня життя,що планують польоти на Місяць і Марс - не підозрюючи навіть про існування "онєгіна" і "злочин і кара"? Чи вам ще замало дитячих смертей і каліцтв чи зруйнованих вщент міст і сел!!!
Бабуся
Обирайте таблицю №1 до Типової освітньої програм, там ніякої російської мови немає.
Людина
Бажано мову потенційного ворога вивчати, хоча б факультативно чи за бажанням батьків. Не треба повторювати помилки расєян.
наталя
Для Людина: Поїдьте в Бучу.... і далі.. ,вивчайте свідчення до Гааги про звірства... "велікой культури і язика",і все що навколо ... Вони не знають нашої мови а дивіться що роблять... а ми знаємо їх мову... і що нам це дало ... масу проблем... Кому треба вивчить і так - як англійську чи іншу мову. В сіті більше 2000 мов....
Вчитель
Я в шоці, що вона щееее вивчалась!
Коментувати