МОН запустить платформу з єдиним освітнім розкладом

Освітній процес для здобувачів освіти усіх рівнів буде забезпечений усіма можливими засобами

МОН запустить платформу з єдиним освітнім розкладом

З наступного понеділка на базі Всеукраїнської школи онлайн Міністерство освіти запустить єдину освітню платформу та підготує єдиний освітній розклад.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет у ході марафону «Єдині новини».

За його словами, освітній процес буде забезпечений усіма можливими засобами.

«Якщо хтось не може приєднатись до конкретної громади, до конкретної школи, він зможе навчатись у дистанційному форматі», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
09.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natalia Yehunova
Допоможіть зберегти і продовжити навчання у морських внз. Україні потрібні моряки військові і цивільні моряки! Їх не багата кількість! Потрібно продовжити навчання дістанційно. Ми втратимо морську галузь! Потрібна допомога Європейських морських країн з практикою і навчанням!!!
Любов
Дітям потрібно навчатися! Це їхнє майбутнє. Ми не тільки сильний, дружній народ, але і дуже розумний. Не варто бути не грамотними рабами!!! Після другої світової умови були набагато гірші, та наші батьки вчилися. Не треба панікувати, житло будемо будувати ми, дорослі, в діти нехай вчаться...
Кристина
Для Любов: наверное только когда убьет ваших детей по другому заговорить , или над головой , что- нибудь разорвётся вот тогда будет толк , а так нет
Коментувати
Надія
Та яка школа? Він взагалі бачить, що половина України в руїнах??? Людям жити ніде, а він - школа. З країни виїхала маса школярів, решта - в підвалах або від сирени до сирени. Допоки йде війна - ніякого навчання! Вважайте, що зараз літні канікули. А не зробив два тижні канікул ( напевно думав, як пуйло, що війна через 2 тижні закінчиться) і до школи. Стосовно ДПА ( для 4 класів) - відмінити. А для старших залишити можливість здачі ЗНО. Після війни!!!
valenciamega7@gmail.com
На часі аісдя війни-боротьба з корупцією. Не можна відміняти ЗНО, але зробити його лайтовим, щоб випускники ще отямсятьчя, від стресусвійни, яка ще триває. Я за чесний вибор не за гаманцями", бо вболіваю за своїх учнів усім сердцем. Давайте будемо писати свої пропозизії, а не думати про корупуію.
Кароліна 11-Б
Горіти тобі Шкарлет у пеклі за скасування ЗНО! Я готувалась до нього три роки! І зараз мажори прийдуть з намальованими атестатами і все у них буде добре. Так кому нафіг нужна твоя всеукраїнська навчальна платформа? Школи починають збирати капусту! Я сподіваюсь що ти втратиш свое крісло і будеш у Польщі полуницю збирати! Гнати таких в шию.
Iryna
Для Кароліна 11-Б: це ще не остаточно, може, якраз не затвердять відміну ЗНО.і так, якщо знаєш, добре здасиш, поступиш, прещиро цього тобі бажаюпри будь-якому розкладі подій
Луна Тено
Для Кароліна 11-Б: Я вчителька, і я розчарована таким рішенням ще більше, тому що розумію, що повернеться корупція, що у моїх учнів із бідних сімей просто нема шансів, а дурні багатії знову стануть лікарями, дипломатами ... Тому і політики у нас такі, і міністри, бо "якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя".
Ольга
Я вас не розумію. Як випусниця минулих років, яка також вступила чесно й прозоро завдяки високим ЗНО, я усвідомлюю його важливість. Але це ж одноразова відміна у зв’язку з надзвичайними обставинами, як ви представляєте здачу цього року, це повний неадекват. Наступного року вже буде знову справедлива звична система, за якою покажете свої знання й вступите, якщо цього року ’мажори’ всі бюджетні місця займуть... Дітей мажорів в Україні зараз може і зовсім не лишилось, виїхали успішно. На Заході gap year – рік між екзаменами і вступом – взагалі поширена практика. А якщо переживаєте, що за рік забудете все, що вчили й здасте гірше – значить, погано вчили. Можна лише навіть краще підготуватись з додатковим часом, навколо чого всі крики ’жах ЗНО відміняють’ не зрозуміло.
Коментувати