Якість дистанційного навчання зросла, – ДСЯО

Якість організації дистанційного навчання зросла порівняно з 2019/20 навчальним роком

Якість дистанційного навчання зросла, – ДСЯО

Якість організації дистанційного навчання зросла порівняно з 2019/20 навчальним роком.

Про це йдеться у звіті голови Державної служби якості освіти Руслана Гурака за 2021 рік, який посилається на відповідні моніторингові дослідження щодо якості дистанційної освіти.

За його словами, здебільшого учасники освітнього процесу (семеро з десяти) відзначають, що якість організації дистанційного навчання в 2021 році зросла порівняно з 2019/20 навчальним роком.

«Вчителі наполегливо працювали над освоєнням дистанційних технологій, часто користуючись комунікаційними програмами, як-от «Зум» та «Классрум» (21%). Третина опитаних вчителів систематично використовували матеріали, розміщені на платформі для дистанційного та змішаного навчання учнів «Всеукраїнська школа онлайн», – зазначають у Державній службі якості освіти.

Водночас зберігати мотивацію під час дистанційного навчання було проблемою для багатьох дітей. Про те, що учні неохоче займаються під час дистанційного навчання, зазначили і 44% вчителів.

«Та результати обчислення індексу задоволеності споживачів освітніх послуг вказують на те, що проблеми практично всіх категорій учасників освітнього процесу, які з’явилися навесні 2020 року з переходом на дистанційне навчання, у 2021 році поступово врегульовувалися», – наголошують у Держслужбі.

Зазначається, що для деяких учнів дистанційне навчання надало нові можливості, зокрема, працювати більше у власному темпі; робити перерви, коли це необхідно, а не у встановлений час; перебувати в комфортному просторі, що задовольняє сенсорні потреби.

Освіта.ua
22.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
ДСЯО на існування не має права.
АЛЕСЯ
Ви у батьків запитайте, чи якість дистанцчйного навчання зросла! Ще гірше стало, дітям завдання скинули та й задоволенні
Вася
Для АЛЕСЯ: Так то може у вашій школі так?
Інна
А батьків про що не питай, вони всім не задоволені. Вам аби дітей спихнути в школи або садочки, і не треба писати, що батьки працюють і нема з ким дитину залишити, багато мамочок не працюють, а дітей в садок ведуть, щоб не заважали. Ще й якби на всю добу. Колись у радянські часи дітей віддавали в садочки на п’ятиденку (з ночівлею, бо батьки на заводах працювали в три зміни), то якби зараз таке запровадили - не групи продовженого дня, а групи цілодобові, то явно місць не вистачало б.
Ось так
Для Інна: Так завдання батьків у тому і полягає, щоб народити і.... все. Далі вихователі, няні, вчителі, викладачі і... держава. Ну і звісно "яжмати", "яжбатько" і у мене є претензії. :)
Коментувати