Частка дітей, хворих на COVID-19, найвища за час пандемії

Частка випадків хвороби на COVID-19 серед дітей досягла найвищих значень за час пандемії

Частка дітей, хворих на COVID-19, найвища за час пандемії

Частка випадків хвороби на COVID-19 серед дітей та випадків госпіталізації дітей досягла найвищих значень за весь час пандемії.

Про це йдеться у доповіді Національної академії наук щодо прогнозу розвитку епідемії COVID-19 в Україні на найближчі тижні.

Також у НАН зазначають, що частка госпіталізованих серед випадків хвороби у віковій категорії 0-9 років перевищила відповідну частку у категорії 60-69 років.

Окрім того, у Національній академії наук наголошують, що в Україні триває експоненціальна фаза розвитку епідемії. Кількість нових інфекцій приблизно подвоюється кожен тиждень.

Вже досягнуто рекорд кількості позитивних ПЛР тестів на добу (майже 36 тисяч), перевищено минулий максимум позитивності тестів, 12 регіонів оновили минулі рекорди нових виявлень.

«З огляду на досвід інших країн, слід очікувати досягнення пікових значень через 1-3 тижні. В будь-якому випадку протягом наступних днів нас чекає оновлення рекордів захворюваності. Заповненість лікарень зросла до 31%, хоча рівень смертності через COVID-19 поки що продовжує незначне зниження», – йдеться у доповіді.

Згідно з прогнозними обчисленнями компартментної моделі, середня кількість нових випадків дорівнюватиме 29 878 (25 012 – 34 266), протягом тижня 26 січня – 1 лютого 2022 року та 39 241 (20 596 – 52 651) – протягом тижня 2 – 8 лютого 2022 року.

«У Києві кількість нових позитивних ПЛР тестів збільшилася вдесятеро в порівнянні із мінімальними значеннями початку місяця. Цього не видно на динаміці нових виявлень через суттєві затримки оприлюднення результатів тестування. За кількістю тестів Київ вже перевищив максимум минулої хвилі на 50%. Подібні затримки можуть вплинути на вчасність запровадження заходів щодо стримування інфекції», – наголошується у доповіді Національної академії наук.

Освіта.ua
27.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тор
Чому дивуватися. У дітей маски відсутні; діти з ознаками ГРЗ сидять на уроках; батьки, захворівши на корону, відправляють дітей до школи...
Ментавр
Для Тор: Даже пятиклашки знают, что карнавальные маски-намордники не помогают от вирусов, потому что размеры значительно меньше и есть глаза. Тряпки только предупреждают остальных, а через полчаса превращаются в рассадник самозаражения и самоотравления СО2. Любой, кто идёт на улице,где почти нет людей, это ДБЛЪ, особенно если в жару, престарелый или астматик.
Коментувати
MOZ G
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ N 2972: 1. Дозволити проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19), згідно з додатком 1. // https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-31122021--2972-pro-provedennja-klinichnogo-viprobuvannja-likarskogo-zasobu-priznachenogo-dlja-zdijsnennja-zahodiv-sprjamovanih-na-zapobigannja-viniknennju-ta-poshirennju-lokalizaciju-ta-likvidaciju
Віктор
Роблять все, щоб змусити вакцинуватися дітей! Не даремно ж закупиои ще 40 млн. доз вакцини!
Арієль
Після одурівшого Комаровського, як ковток свіжого повітря: "ВОЗ снимает карантин? Якименко: доказательная медицина и политика" https://www.youtube.com/watch?v=lgBsFBohgwo
Рафік
Для Арієль: комаровський - прем‘єр, гордон - президент, гройсман- голова парламенту!! Ох і заживемо, гречкосіі!
\|/ KiNG
Для Рафік: Какое счастье, что многие вовремя успели получить карту поляка и венгерские паспорта.
ВІЗА
....ще якби і паспорти росіян з виїздом на ПМЖ і закритим рунетом "Чебурашка"...
Коментувати