В Україні зростає кількість дітей, інфікованих на COVID-19

Однією з особливостей штаму «Омікрон» є те, що діти стали частіше хворіти на COVID-19

В Україні зростає кількість дітей, інфікованих на COVID-19

В Україні зростає кількість дітей, інфікованих на COVID-19. Частіше хворіють діти у віковій групі 10-14 років – 40% від усіх випадків.

Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

За його словами, однією з особливостей штаму «Омікрон» є те, що діти стали частіше хворіти та важче переносити COVID-19.

«Якщо під час попередніх хвиль коронавірусу перебіг захворювання у дітей був майже безсимптомним, то тепер він супроводжується підвищенням температури. До лікарні доставляють дітей з інтоксикацією та температурою 38 градусів. Переважна більшість пацієнтів хворіють швидко – за день-два їх виписують додому. Але є випадки ускладнень – пневмонія та киснева недостатність», – зазначає Радуцький.

За даними МОЗ, на стаціонарному лікуванні перебувають 1120 дітей. Загалом по країні зайнято понад 30% ліжок, відведених для лікування COVID-19 у дітей. Найбільше пацієнтів у лікарнях Рівненської, Одеської та Запорізької областей.

Також голова профільного парламентського комітету зазначає, що в інших країнах також фіксуються збільшення кількості інфікованих дітей штамом «Омікрон».

Зокрема, у США за добу госпіталізують в середньому до 400 підлітків. У січні в порівнянні з груднем кількість пацієнтів збільшилась на 60%. У Великій Британії 42% хворих дітей у віковій групі до одного року. Однак новонароджених майже не госпіталізують. У цих країнах дітей активно переводять на дистанційне навчання, щоб зменшити коло контактів.

«В Україні станом на 24 січня понад 122 тисяч учнів шкіл та більше 3 тисяч вчителів відправлені на самоізоляцію через підтвердження випадків хвороби у оточення. В Сумах та Києві вже деякі школи перейшли на дистанційне навчання. На мою думку, місцева влада у регіонах, де погіршується епідемситуація, має перевести учнів на «дистанційку». Це один із дієвих шляхів зменшити загальну кількість хворих на COVID-19 у регіоні», – наголошує Радуцький.

Окрім того, голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації наголосив на важливості активізувати вакцинацію підлітків.

Освіта.ua
25.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зеля
Каннабис может не только предотвратить COVID и утолить боль, но и помочь как с психическими, так и экономическими проблемами в любой стране. А ещё в Украине много триповых грибов и травок для бедных. Рада продолжает медицинские эксперименты исключительно ради блага простых людей.
Статор
Для Зеля: А де гнусаве "Вибачайте що на руссском?"
Кум
А в окопах на Донбасе на русском можна? Патрийоты хреновые!
Коментувати
Азіза
А де статистика хворих на звичайний грип щоб можна було порівняти із попередніми роками та на тисячу жителів?
Світлана
Цікаво, що це саме діти віком 10-14років... А куди ж вписати дітей від 14 до 18р.? Вони вже стали стійкими? Хто творить цю статистику?!! Саме творить! Людей хворих з однаковими симптомамии валом- причому і дорослих, і всі підряд вакциновані двічі...! На тест відправляють окремих, вибірка 1 з 10. Як уже набридли своїми підковдровими іграми, нема слів.
Похвала Глупости
Для Світлана: И тестируют преимущественно ПЦР, который не предназначен для такой диагностики.
Коментувати