Усі школи Харкова і Вінниці перевіряли через «мінування»

У поліції Харкова і Вінниці отримали повідомлення про «замінування» усіх міських шкіл

Усі школи Харкова і Вінниці перевіряли через «мінування»

20 січня на електронну пошту силовиків надійшло повідомлення про «мінування» у всіх школах Харкова.

Про повідомляє сайт 057, з посиланням на прес-службу Національної поліції Харківської області.

У повідомленнях йшлося про «мінування» в усіх школах Харкова. Слідчо-оперативні групи, вибухотехніки та кінологи перевіряють школи на наявність вибухових пристроїв та вибухонебезпечних речовин.

Інформацію про проведення евакуації у школах Харкова в прес-службі обіцяли надати після результатів перевірки закладів освіти.

Також 20 січня у Вінниці на електронну пошту поліції надійшло повідомлення про «замінування» всіх закладів освіти міста.

За інформацією сайту Вінниця. Інфо поліцейські, вибухотехніки і рятувальники перевіряють будівлі всіх закладів освіти міста на наявність вибухонебезпечних предметів. Дітей зі шкіл евакуювали подалі від будівель.

Раніше в Управлінні СБУ у Вінницькій області повідомляли, що останнім часом відбувається штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури і це є інструментом гібридної агресії, яку Російська Федерація веде проти України.

У результаті ретельних перевірок ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.

Як відомо, останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл, через що влада кількох міст вимушена ухвалювати рішення про перехід закладів освіти на дистанційне навчання.

Освіта.ua
20.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Деня
Да вы больные, уколотые или упоротые? Такая же фигня творится и в России, и в других странах совдепа, а у не-рабов всё лично Путин и Лавров с Рогозиным. Массово товышают точку кипения и дрессируют челядь.
SAYA
Для Деня: Вигадані бомби, вигадані перемоги чи вигадані карантини - результат один https://www.youtube.com/watch?v=XkyOYPu83EU
Коментувати
Love
"В Москве стригут ногти - в Киеве рубят локти." В России, Беларуси, и других бывших республиках плановые тренировки по эвакуации, а в Украине - экспромтом. И почему не ловят телефонных хулиганов?
Сергей
Для Love: где вы увидели "телефонных хулиганов"? Сообщения приходят на электронную почту. А отправить их могли из любой точки мира
Злиймоскалюга
Для Сергей: Наприклад, з роССии.... Їх коронна фішка
Дарія
Для Злиймоскалюга: Як раз там, на відміну від тутешніх реформованих, у більшості шкіл є охорона, прохідна і відеоспостереження, тобто хоч якийсь контроль. А ще була статистика, що понад 80% "шутників" із користю отримують по заслузі. Це вам не тупо за "лайками" стежити в соціалках.
Коментувати