Аудит не лише оцінює роботу, а й інформує про потреби, – ДСЯО

Інституційний аудит – це можливість отримати інформацію, як розумно витратити гроші на школу

Аудит не лише оцінює роботу, а й інформує про потреби, – ДСЯО

Інституційний аудит – це не просто оцінка того, як працює школа, а можливість для засновника отримати інформацію, як розумно витратити гроші на школу.

Про це повідомив голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак, презентуючи ролик про роль засновника школи під час інституційного аудиту.

За його словами, якісна школа – це результат спільних зусиль засновника, директора, вчителів, учнів та батьків, адже кожен відіграє важливу роль у процесі побудови справді якісного закладу освіти.

«Цим відео хочемо показати, що інституційний аудит – це не просто оцінка того, як працює заклад. Для засновників це можливість оцінити якість роботи шкіл у громаді та отримати унікальну інформацію, яка підкаже, як розумно витратити гроші та у які саме потреби школи їх інвестувати у першу чергу», – зазначив Руслан Гурак.

Освіта.ua
13.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tanya
Спочатку дайте гроші, а ми самі розберемось куди і як їх правильно витратити. Зрештою є море інстанцій, які перевіряють рух та доцільність використання коштів...
Tanya
Набрали зграю дурнів, які знущаються над школами. Замість того щоб дати людям спокійно працювати, вчити дітей - займаємось накопиченням паперів, які нікому не потрібні. Особлива "подяка" тим, хто писав "Абетку для директора". Хай самі спочатку розберуться з цією дурнею, індикаторами і т. д. - дармоїди... Море інституцій, які повинні все розробити, написати і дати вчителю працювати, як за кордоном...