В Україні проти COVID-19 щеплено 140 тисяч підлітків

Наразі в Україні проти COVID-19 вже щеплено 140 тисяч дітей віком від 12 до 18 років

В Україні проти COVID-19 щеплено 140 тисяч підлітків

Наразі в Україні проти COVID-19 вже щеплено 140 тисяч дітей віком від 12 до 18 років.

Про це в інтерв'ю BBC News Україна сказав головний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, щеплення дітей роблять лише за бажанням батьків. Окрім того він наголосив, що частота несприятливих випадків після імунізації дітей не є більшою, ніж серед дорослих.

Також головний санлікар зазначив, що в Україні за кілька місяців планують розглянути питання щеплення дітей віком від 5 років.

«Досвід інших країн, де вже проводять такі щеплення, показує, що це безпечно. Що завдяки щепленням від ковіду попереджають передчасну смертність, особливо на фоні важких соматичних захворювань. Попереджають спалахи в організованих колективах. Рекомендацій європейської технічної групи експертів щодо щеплення дітей від 5 років ще не було. Тобто на рівні Європи таке питання не розглядали. Ми плануємо розглянути вакцинацію дітей від 5 років орієнтовно з квітня», – сказав Кузін.

Головний санітарний лікар порадив проводити щеплення проти COVID-19 у випадку наявності супутніх захворювань.

«Якщо дитина має супутні захворювання - онко, астма, серцево-судинні, то я б радив провести щеплення. Бо перебіг ковіду у такої дитини може бути важким. Якщо дитина здорова, то рішення буде залежати від того, наскільки часто ця дитина відвідує організовані колективи. Я б радив вакцинуватися. Це необхідно для персонального захисту», – зауважив Кузін.

Освіта.ua
11.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
~
Проверенные и эффективные "прививки" с жесткими результатами через 5-10 лет? Лабораторные
Человек
Для ~: По нормальному - через 15, но сумятица и неразберуха перед голодом нужна сейчас. Не опять так снова: не зависимо от успешных показателей, Ляшкузи планируют с февраля новый лоходаун.
Трюдо
Спочатку казали про обов’язкові 50%, потім 60%, потім 75%, тепер мінімум 80% і далі. Спочатку казали про одну дозу, потім дві, три, можна-не можна змішувати, чотири, мінімум п’ять із пігулками і далі. А куди ж подівся грип? А той факт, що медсестрам і лікарям в усіх країнах доплачують "бонусні"за уколи, то до справи майже не відноситься, чи не так?
Коментувати
818
А нерозумна особа на не своєму місці хоч читала для годись "Перелік медичних протипоказань та застережень" ? https://docs.google.com/document/d/1rYZwRzWOqt1EpPAs6IeYT5HGXJCKi5Qu/edit
Асса
Для 818: Так не для этого стараются, чтобы учитывать состояние здоровья и риски.
Коментувати