В Україні створили додаток для вивчення української мови

Проєкт допоможе в навчанні учнів початкової школи, для яких рідною є угорська чи румунська мови

В Україні створили додаток для вивчення української мови

В Україні створили мобільний додаток «Йой» для вивчення української мови учнями початкової школи, для яких рідною є угорська чи румунська мова. Проєкт спрямований на підтримку реформи Нова українська школа.

Головною метою додатка є допомога у викладанні для вчителів і вивченні для учнів української в закладах освіти з мовами навчання національних меншин. Він покликаний зробити процес навчання яскравим і динамічним.

Додаток можна використовувати як допоміжний навчальний інструмент під час уроків. Ігровий формат увиразнює засвоєння відповідного матеріалу.

Основними перевагами додатка є інтерактивна форма, що робить процес навчання цікавим і творчим, та цікаві персонажі, на основі діалогу з якими відбувається навчання.

Така форма дозволяє мотивувати учнів початкової школи до вивчення української мови і надає нові можливості для вчителів, які викладають у школах з мовами навчання національних меншин.

Також яскрава візуалізація, стильне озвучування, продумана структура завдань й елементи змагальності перетворюють навчання на захопливу гру, а можливості для узагальнення та систематизації вивченого дозволяють якісно закріпити здобуті знання, уміння та навички.

Додаток створений проєктом «Learning Together» («Навчаємось разом») у межах програми співпраці між Україною, Фінляндією та Європейським Союзом.

ЗАВАНТАЖИТИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Освіта.ua
06.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ІВАЩУК ОЛЬГА
Нарешті хоч щось! Треба було 30 років тому це робити,то може більше дітей лишились би в Україні. От тепер можна для цих дітей (1-4 клас станом на 2022 рік) вводити в ЗНО українську, а не 20 років тому спаскудили дітям випускні іспити і потім марно чекаємо від них патріотизму
Nsym
Для ІВАЩУК ОЛЬГА: Хоть щось? А точно прочитали і зрозуміли "учнями початкової школи, для яких рідною є угорська чи румунська"? Це просто відмивання фондів, бо для українців це не потрібно, а 99,99% не-українців це зайве і не стосується патріотизму чи інших видів активізму на благо саме українського народу
Коментувати
Миколаївна
Занадто обмежена цільова аудиторія, не дивно що лише сотня закачок і навіть без куплених відгуків. А чому не зробили для українців чи англомовних, які вивчають українську? Зрозуміло, і конкурентів забагато. А скільки відмили-потратили коштів та безкоштовних студенто-годин? Може хоч комусь на користь.
Матан
Для Миколаївна: Заглючило чи ви двічі не повторюєте? А таких проектів тьма тьмуща, бо нажахані та обдурені дарма сподіваються, що їх скоро відпустять і вже завтра все буде у порядку.
Коментувати
Миколаївна
Специфічна вузька аудиторія, то не дивно, що аж сто закачок і жодного хоч би купленого відгуку. А чому нема української для українців? Хоча конкурентів вдосталь і студенти задарма попрацювали у безкоштовній Студії. Так скільки коштів і людино-годин списали під шумок папірців? Мо хоч комусь на користь і чомусь навчились.
Нерогуль
Для Миколаївна: Потому, что большинство украинцев разговаривает по-русски.
Злиймоскалюга
Для Нерогуль: НАХ - це у Москоуленд!
Коментувати