Школа у селі залишилась єдиним місцем соціалізації

Школа здебільшого залишається єдиним місцем соціалізації для молоді в українських селах

Школа у селі залишилась єдиним місцем соціалізації

Школа здебільшого залишається єдиним місцем соціалізації для молоді, що мешкає в українських селах.

Про це йдеться у результатах дослідження якості освіти у сільських школах, які презентували у Державній службі якості освіти.

Відповідно до аналітичного звіту за підсумками соціологічного дослідження, учні вказують на те, що їм важко розмежувати шкільне і позашкільне життя. Саме у школі вони мають друзів та проводять чимало часу.

Окрім того, учні у своїх відповідях скаржились, що інших місць для соціалізації молоді в їхніх селах немає.

Також у ході опитування старшокласники розповіли, якою в їхньому розумінні є «ідеальна» школа, якими є їхні погляди на психологічний клімат школи та освітнє середовище.

Зокрема, основними ознаками «ідеальної» школи учні називають підтримку вчителів і однокласників, дружню і доброзичливу атмосферу, відсутність цькування та дискримінації.

Сприятливе освітнє середовище визначається і рівнем приналежності учня та учениці до закладу, що формується, зокрема й через залученість учнівства до ухвалення рішень, до змін у своєму закладі освіти.

Учні вважають важливою свою участь у позакласних заходах та у більш системній роботі над облаштуванням території школи, озеленення тощо.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З АНАЛІТИЧНИМ ЗВІТОМ

Освіта.ua
30.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вакула
Ну що за побрехеньки - школи, церкви, лікарні, вокзали, магазини. Єдиним місцем соціалізації в селі завжди буде цвинтар.
eBook
Для Вакула: А бібліотека? По селах вже років із 10 розпродають антиквар і викидують книжки у кучу як при інквізиції.
Адекватных
Для Вакула: Скоро на входе кладбищ будут висеть списки чиновников, которые проголосовали за принудительную и детскую вакцинацию. Со схемой.
Коментувати
Сором
Цього року в нашій громаді закривають ще 6 сільских шкіл. Тому, що на них грошей не вистачає, хоча на інші ПРОЄКТИ мільярди тратять.
Товарищ
Для Сором: Для этого громади и придумали. Типа были " благие намерения". А в реальности- закрытие школ, клубов, ФАПов в сёлах, распил местного бюджета головой, его " карманными" депутатами,продавшихся за 2 га земли, и его приближёнными. ( Не знаю,может это только в нашей громаде так)
Василина Нечерда
Для Сорома: Отож, шість шкіл закривають, а ти під вигаданим ніком і навіть не кажеш, в якій це громаді роблять і рапортують.
Вчитель закритої школи
Для Василина Нечерда: Ви не знаєте,про що кажете.. Місцевий голова ОТГ- це місцевий цар- батюшка. Для всіх тих,хто " незгодний" він створює такий буллінг,що Вам і не снилось.. Сам це пройшов.А саме: усний наказ не приймати в інші школи громади. І буть ти хоч вчителем десяти вищих категорій. Зрозуміло,що роботу собі знайшов, але сам факт... Ті,хто створював громади, не подумав,що деякі голови наділяють себе самі такою владою..що,мабуть, і Богу не снилось.
Коментувати
антибот
Очевидна річ, краще пізно, ніж ніколи, але до держави це врешті дійшло. Хто там кепкував над тезисом "немає школи - немає села"? Виявилося, це правда!
inhuman
Если будут учить, что правда это ложь, что пол - это самоощущение, что перед нигерами надо на коленях, что за деньги можно всё, что самоназванные победители непорочны, что марля помогает от болезней, что верить нужно всем, что массовый психоз это новая норма и так далее, то это инкубатор дефектных и рабов.
pjkjnj
inhuman, в нашей стране практически 90% школ учит, что "что правда это ложь, что пол - это самоощущение, что перед нигерами надо на коленях, что за деньги можно всё, что самоназванные победители непорочны, что марля помогает от болезней, что верить нужно всем, что массовый психоз это новая норма и так далее." Вывод? Молодец! Хороший вывод. НО, что более грустно, с ума сходят поодиночке. У нас - массовое помешательство. В мире подобное уже было.
Правила
Для антибот: Шановний, із глуздом все в порядку чи укольчики зезюшечки? Ті конкретні офшорні тварюки прекрасно знають і розуміють що вчинили, бо це вони й планували.
Коментувати