Ще один суд скасував наказ про відсторонення від роботи

На Вінниччині суд визнав незаконним наказ про відсторонення працівника школи

Ще один суд скасував наказ про відсторонення від роботи

На Вінниччині суд визнав незаконним наказ про відсторонення від роботи працівника школи.

Про це повідомив директор столичної спеціалізованої школи № 210 Дмитро Ламза, посилаючись на рішення Липовецького районного суду Вінницької області.

Зокрема, суд повністю задовольнив позов працівника до Комунального закладу «Турбівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2» про скасування наказу про відсторонення від роботи.

Відповідно, суд визнав незаконним та скасував наказ про відсторонення від роботи працівника від 08 листопада 2021 року.

Окрім того, школа зобов`язана виплатити працівнику невиплачену заробітну плату за час незаконного відсторонення від роботи та сплатити судовий збір у розмірі 1 816 грн.

Рішення суду набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не буде подано.

Як відомо, це вже другий прецедент щодо скасування наказу про відсторонення від роботи працівників шкіл. Раніше цього тижня на Сумщині Роменський міськрайонний суд скасував наказ про відсторонення вчителя від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19.

Освіта.ua
09.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
OVOD
Який жах! Ще люди почнуть думати і задавати запитання, а потім відстоювати права і вимагати все по закону. Вочевидь зе-бздюшки мріяли зовсім не про таке.
Іпман
Та не почнуть, бо коли ліхтарі освітлюють шоу, найцікавіше відбувається в темному залі: офіційно катма таких випадків на тисячі вчителів і викладачів, а решта сміливо прогнулись навіть ризикуючи самим цінним - майбутнім і здоров’ям. Так що тепер з ними роби що хоч, вони із усіх сторон "за" і готові проголосувати за припудреного зе-рятівника.
Коментувати
Людмила
Підтримую!!! Закон на стороні права людини. Щеплення від Covid-19 є медичним втручанням, яке за медичними правилами вважається медичною таємницею, тому НІХТО не має юридичного права вимагати розголошення особистих даних про здоров’я людини.
Vino
Це очевидно, логічно і нормально, але де ж КОЛЕКТИВНІ ПОЗОВИ? Не будьте лохами - вас розводять як брудних свиноматок.
Дмитрий
Браво!
Учитель
Я думаю, що тепер необхідно притягнути до кримінольної відповідальності юристів Міністерства охорони здоров’я, Державної служби праці. Нехай перед судом доведуть законність своїх рішень.
Tetyana
Слава Богу! Чем больше учителей будет бороться за свои права, тем скорее это безобразие закончится.
Оксана
Как замечательно! Человека восстановят не только на работе, но и возместят нанесенный человеку ущерб: моральный, выплата заработной платы за период отстранения от работы, а так же ,надеюсь, вернут прерванный стаж работы!
Валентина
ч.т.д!.