Міністр освіти про вакцинацію вчителів: за крок до мети

Повний цикл вакцинації проти COVID-19 вже пройшли 588 тисяч працівників шкіл

Міністр освіти про вакцинацію вчителів: за крок до мети

Повний цикл вакцинації проти COVID-19 вже пройшли 588 тисяч працівників шкіл, що складає понад 90% від їх загальної кількості.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Найбільшу кількість щеплених двома дозами працівників шкіл демонструють Дніпропетровська, Луганська, Сумська, Харківська та Черкаська області.

Дистанційне навчання через відсутність 100% вакцинації освітян у «червоній» зоні продовжується в 415 школах. Водночас у Міносвіти спостерігають позитивну динаміку, оскільки цей показник 3 грудня був більшим на 325 шкіл.

«Нагадую, що вакцинація залишається єдиним і найдієвішим способом знизити ризики захворювання на COVID-19 та убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби. Ми знаходимося за крок до мети, я вкотре закликаю освітян не зволікати з рішенням на користь щеплення», – наголосив міністр освіти.

Освіта.ua
07.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
БОСС
Массово освобождают жизненное пространство и искусственно повышают конкуренция за счёт неестественного отбора. Стравили в банке зацикленных жучков, вот и грызутся. Нюанс в том, что это не банка и можно свободно идти в любую сторону или по своим делам.
Сникерс
Ну дык "не зволікати з рішенням на користь щеплення" уже давно определились и послали доброжЫлателей лесом, без проблем.
Коментувати
elham
а загальна мета в нас сімнадцять млн штриків в обмін на сімсот млн кредит мвф...