Аудит допоможе засновникам взаємодіяти з директорами шкіл

Стратегічна роль громад у підвищенні якості освіти полягає у забезпеченні школи ресурсами

Аудит допоможе засновникам взаємодіяти з директорами шкіл

Завдяки інституційному аудиту управлінці освітою в громадах зможуть перейти до більш системного налагодження роботи та краще взаємодіяти з директорами шкіл.

На цьому наголосив голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак, презентуючи практичний посібник «Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти».

За його словами, інституційний аудит – це можливість для засновників та керівників закладів, яких обрано шляхом проведення конкурсу, зрозуміти точку відліку, з якої вони будуть разом рухатись до поліпшення якості освітніх послуг у громаді.

«Ця збірка пояснює, яку роль відіграють засновники шкіл у забезпеченні якості освітньої діяльності, та фокусує увагу на основних етапах інституційного аудиту. Мета Служби – залучити громади до ключових процедур вивчення управлінського й освітнього процесів, щоб вони реалізували свою стратегічну роль у розвитку шкіл. Передовсім ту, що якісна освіта – у забезпечених ресурсами школах», – зазначив Руслан Гурак.

Опрацювавши посібник, управлінці громад докладно дізнаються, як відбувається інституційний аудит, хто його проводить, за яким порядком і що необхідно робити засновнику після того, як аудит у школі завершився.

Рекомендації й роз’яснення, подані у посібнику, ґрунтуються на повноваженнях засновника у сфері управління освітою та вимогах чинного законодавства.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПОСІБНИКОМ

Освіта.ua
29.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
просто думка
А хто окремі директори? Чиїсь куми, свати, коханки або просто психічно не врівноважені особи. Оті з МОН про-ли освіту як потужну галузь . НЕМАЄ ОСВІТИ
Rambler
" Аудіт допомагає"- уже смешная фраза)) Да ещё в ОТГ,там,где правит местный феодал( голова ОТГ)) Интересно,что они там в верхах курят?)
Олекса Позняк
Аудит допомагає набивать кармани перевіряючому начальству. У моїй школі 400 гривен з учителя. І це ще аудит не почався. Ліля гори у пеклі!
Дураки учителя в
твоей школе, Позняк. Обычные глупые бабы и мужики...
Раиса
Для Олекса Позняк: Ви не з Запоріжжя часом?
Коментувати