В Україні автоматизують збір даних для аудитів шкіл

Система EvaluEd автоматизує процеси збору даних про школи для підготовки й проведення інституційних аудитів

В Україні автоматизують збір даних для аудитів шкіл

В Україні автоматизують процеси збору даних про заклади освіти для підготовки й проведення інституційних аудитів.

Про це повідомив голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак у ході обговорення реалізації міжнародних проєктів з представниками Посольства Чеської Республіки в Україні та Чеської агенції розвитку.

За його словами, важливим результатом партнерства України й Чехії є продукт високої доданої вартості – інформаційна система EvaluEd, що стане в основі розбудови якісної школи та системи освіти загалом.

«Наразі Служба здійснює тестування й адаптацію інформаційної системи EvaluEd, щоб автоматизувати процеси збору даних про заклади освіти для підготовки й проведення інституційних аудитів», – зазначив Руслан Гурак.

Окрім того, у перспективі система буде містити інформацію щодо самооцінювання закладів освіти, окремих етапів сертифікації педагогів, заходів державного нагляду (контролю) та аналізу діяльності органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення якості освіти.

Також голова Держслужби підкреслив, що необхідність запровадження такої системи обумовлена тим, що значна кількість інформації, яку збирають й обробляють різні установи й організації, міститься в базах даних, реєстрах, на вебсайтах і тривалий час не актуалізується.

«Цю проблему можна вирішити, впровадивши онлайн-систему, постійно доступну не лише для проведення аналізу, а й оновлення даних», – додав Руслан Гурак.

Освіта.ua
26.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Якби так забезпечували освітні заклади сучасними навчально-методичними та матеріально-технічними засобами, як проводять перевірку паперотворчості.
Я ТАК БАЧУ
Який аудит???? Хто його проводить! Якість освіти котиться в прірву!!! А ви займаєтесь окозамилюванням. Хто очолює ці служби? Ті що навіть в школах не працювали. Були головами сільських рад. А потім попали в потрібну партію і двинули вгору.ЯКІСТЬ ЗНАНЬ-це ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ОСВІТИ!