У школи України доставили 20 тисяч ноутбуків

Усі ноутбуки є сучасними, з камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету

У школи України доставили 20 тисяч ноутбуків

У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» до шкіл в 11 областях вже доставлено 20 тисяч комп’ютерів.

Наразі найбільше ноутбуків отримала Дніпропетровська область – 5 296.

Ще дві області – Полтавська та Волинська, отримали понад 2 тисячі ноутбуків кожна.

Також отримали техніку Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Харківська, Чернівецька та Чернігівська області.

Кількість отриманих гаджетів у цих восьми регіонах коливається у межах від 1000 до 1600.

Як повідомили у Міносвіти, усі ноутбуки є сучасними моделями, з камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Середня вартість одного ноутбука за субвенцією в цих областях – 17 800 грн.

З метою унеможливлення корупції та досягнення максимальної прозорості процесу закупівель в Україні розробили дашборд, де кожен може контролювати, як обласні держадміністрації використовують кошти та за яку ціну купують техніку.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДАШБОРД

Освіта.ua
26.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батьки Мамаївська ТГ-Драчинці
У нас виникло запитання до влади. Відколи у нас класи йдуть на самоізоляцію від 3 до 5 днів? Якщо такий порядок перебування на самоізоляції є затверджений то підкажіть в якому законі? Ми думали 14 днів, а виявляється 1 тиждень тому що ще є два дні вихідних. Слідуюче питання. Якщо в родині є хвора людина, чому дітям не роблять тести? Чому у тих родинах де є хворі пускають дітей до школи? Як взагалі батьки можуть пускати хворих дітей до школи?
Злий вчитель
"можливістю під’єднання до інтернету" - це всього-навсього наявність мережевого інтерфейсу. Вони б ще сказали, що на ноутах навіть клавіатура є :-) і виставили це як велике досягнення "закупівельників "
Вчитель
Закарпатська область. Закуплено ноутбуки із 2-ядерним процесором 2.2 ГГц. Не смішіть людей. Де тут потужний процесор?
TT
Афера 21 року! Рухляд під Віндовс ХРюшу чи 7, яка краще літає з вікна ніж працює. Але ... виділили, відзвітували і списали мільйони з бюджету!
Валерий Николаевич
Вышгород (киевская агломерация) - спонсорская помощь и реинвентаризация старой материальной базы, что уж о провинции говорить. Верить сказочникам - себя не уважать.
ЗАВУЧ, Харьков
Харьков (Слободско-Украинской губернии), как завучу предложили netbook, а по факту с АлиЭкспресс или восстановленный планшет на 8 дюймов и жухлый чехол-клавиатуру, который занимает единственный USB. Экран дубовый и тусклый, опознавательных знаков нет, в описании "MID" на Kitkat 4.4 с 512МБ памяти и 8ГБ встроенной флеш, без любого HDMI. Как говорится, вставляй карту микроSD и ни в чём себе не отказывай. Наш учитель информатики подтвердил, что есть повод для гордости, ведь это бюджетный вариант из 2012-14 г. Пышаймося!
Радіон
Зрозуміло, що підсоси збирають крихти у панів, то ж і міста та села навколо мегаполісів теж хапають. Однак не зрозуміло, навіщо згадувати історичні назви? А щодо планшетки, радійте хоч не муляж чи взагалі дулю - як нам в Уненежі.
Коментувати
Мамаївська ТГ, Чернівці
У Мамаївській громаді з ноутбуками так само буде, як з дорогою через Білу. Подали що дорога вже є, а на ділі її немає. Міст розбили, переправу весною вода знесе і всі дружно будуть розбивати авто.
Вчителька
Чернігівська область...Не зрозуміло, яким чином розподілялися ноутбуки.. Наша школа не отримала жодного..Сказали, що враховували кількість комп’ютерів в школі, які використовуються на уроках учнями.Відпоаідно, те що ці ноутбуки повинні бути для вчителів, мова не йшла.Чому, не зрозуміло.
Хубз аль Султан
Я представил себе как если бы в компании, в которой я сейчас работаю, громогласно раскатилась новость, что сотрудники наконец-то частично обеспечены необходимым для работы оборудованием (трижды ура). Только вот мое рабочее место, равно как и все остальные рабочие места, давно обеспечены всем необходимым. Без пафоса, медных труб и "потужних процесорiв". Просто рабочее место оборудовано всем необходимым. Точка. Когда накатывает сожаление по поводу ухода из образования. я открываю Освiту и читаю такие новости "потужнi процесори". Сожаление сразу пропадает.
Андрей
Для Хубз аль Султан: Так как конкретно не указана маркировка "потужных процессорив", то вполне может оказаться, что имелось ввиду, что эти процессоры очень тужатся при выполнении элементарных операций.
Коментувати
Тетяна Іванівна
Харківська область нічого не отримала! Нагла брехня! . .
обіцяли я чекаю (3роки)
не знаю нічого не надходило. Висновок: fбо ми не в Україні або ми не школа.