Зарплати вчителів у 2022 році зростуть на 8%

Україна приділятиме увагу витратам на охорону здоров'я, освіту, оборону та безпеку

Зарплати вчителів у 2022 році зростуть на 8%

Україна у 2022 році приділятиме пріоритетну увагу витратам на охорону здоров'я, освіту, оборону та безпеку.

Про це йдеться у новому меморандумі з Міжнародним валютним фондом, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, витрати на освіту будуть доведені до 7,3% ВВП, як це встановлено законодавством.

Водночас пропонується передбачити зростання зарплат вчителів на 8%, стипендій – на 50%.

Держбюджет-2022 також передбачатиме фінансування оборони і безпеки в обсязі понад мінімальний рівень 5% ВВП.

Також Україна взяла на себе зобов'язання надати субсидії на опалювальний сезон 2021-2022 найбіднішим муніципалітетам у розмірі до 1 млрд грн і підтримку всім місцевим органам влади шляхом відрахування в їхні бюджети в 2022 році 4% податку на доходи фізичних осіб, або близько 11,4 млрд грн.

Водночас для забезпечення пріоритетних витрат у 2022 році Україна має намір до кінця листопада ухвалити «ресурсний» законопроект 5600, який дасть змогу наступного року збільшити дохідну частину на 0,5% ВВП.

«Ми маємо намір внести поправки до Податкового кодексу до кінця листопада 2021 року. Ми плануємо спрямувати ці додаткові доходи на капітальні витрати і збільшити асигнування на програму ЖКГ, коли навесні будуть переглянуті контракти на постачання газу з фіксованою ціною», – йдеться в меморандумі.

Згідно з оприлюдненими документами, наступного року МВФ прогнозує номінальний ВВП України на рівні 5,867 трлн грн порівняно з 5,213 трлн грн цьогоріч.

Освіта.ua
24.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
читач
Скільки можна дурити Нехай наш президент зі своїм кварталом лапшу вішають. В них така професія - влаштовувати шоу. А для чого вчительському сайту напускати туману? Коли одержимо гроші, тоді й порахуємо. І взагалі, рахувати чужі гроші - це свідчення поганого виховання. Краще розпишіть про те, які зарплати в міністерстві освіти, скільки одержують власники цього сайту? Хоча я не наполягаю. Напишіть про фінансування освіти на фоні фінансування інших держустанов.
Владислав
Ого, аж на 8%))). И это за целый год. Всё конец эпохи бедности))). Правильно, как проезд в общественном транспорте, так в Киеве на 150%, до 20грн. А как зарплата так на 8%. Не говоря о продуктах. С таким повышением зарплаты точно разбогатеют учителя.
TT
А рівень інфляції у 2021 році склав 9,6 %. .
небайдужий
Пане Міністр!!! Якби ви дружили з математикою і були менеджером то знали б що це ПОЗОР а не досягнення!!! Чи не так????
Вчитель
Я люблю свою страну, люблю свою жену, люблю свою собаку! Я всего на свете член, почти что супермен, но редко лезу в драку. Знает весь двор мой приговор - Слуга Народа.
реальність
Згідно Нацбанку України інфляція складає 9,6%, отже, треба писати, що реальні зарплати зменшаться на 1,6%. Про зростання при такій інфляції просто не може йтись!
vladko
2025 рік вчителів до школи підвозитимуть на таксі коштом держави чи ОТГ ??? Батькам буде дешевше кооперативне приватне навчання!
АНТОН
Иммитация образования вступила в фазу иммитации заработной платы. В нашей стране эта профессия обречена на вымирание.
Анатолій
Для АНТОН: 10%
Анатолій
Для АНТОН: Не 10 відсотків, а десять тисяч відсотків.
Для АНТОН:
Имитация деятельности, имитация толерантности, имитация исследований, имитация статистики, имитация борьбы за климат, имитация вирусов, имитация локдауна, имитация прививок, имитация успехов и т.д., лишь бы вызвать 4-ю промышленную революцию для изменение генома человека в орков.
Коментувати
1
А де обіцяні 4000 доларів?За що голосували мудрі вчителі?Де долари??))) А то позвикали в офшори зарплату переводити,а на їжу тепер не вистачає))) _
Валентина
Для 1: а ви голосували за гроші? невже у вас немає гідності?
Вчитель
Гідністю можу з вами поділитися, зарплати не вистачає
Коментувати
Аріель
Ого! Оце конкретне збільшення!)
Хубз аль Султан
Пересматривал я как-то историю платежей по карте, когда был учителем. Еда. Еда. Еда. Аптека (ковид, кстати, принес домой как раз с работы, где дети, как известно, ничего не переносят и не распространяют). Еда. Еда. Аптека. Еда. Еда. Коммунальные. Аптека. К получке аккурат ноль. Остался бы учителем - получал бы на 8% больше. А значит, смог бы себе позволить раз в месяц купить трусы и носки. Ой! Забыли как-то про инфляцию! Как неловко получилось-то. Отставить трусы и носки.
Вчитель
Для Хубз аль Султан: у меня еще кроме еды встречается пункт "путешествия". Это когда на автовокзале в касе берешь билет из районного центра в свое село.
Коментувати
Кукен Квакен
С К О Т И Н Я К И !
Олександр
Дякуємо Вам, тепер "заживемо". Костюм куплю у секонді... Черга з викладачів стане за воротами... Хоч би очі не розбіглися від такого вибору! Нарешті наша робота стане ПОЧЕСНОЮ і ПРЕСИЖОЮ!
Местный
Огооооооооо.. Вот это цифры!!! Ажжжжжж 8%!!! Покупаю вертолёт и на Мальдивы.
Михайло
Зарплата у січні 22-го у порівнянні з зарплатою за грудень 21-го НЕ ЗРОСТЕ й на копійку. Зростання на 3% заплановане на жовтень 22-го. Журналісти, не пишіть херні
007 агент справедливості
Для Михайло: А де Ви бачите порівнняння січня до грудня? Мова про збільшення середньорічного рівня 2022 року до середньорічного 2021 року. А воно становить саме 8,4%. То може Ви "не пишіть херні"?
Коментувати
Правда
На 8% с декабря вырастет минималка. Поэтому и всем бюджетникам на 8% проиндексировать обязаны. Но только про повышение у учителей, как обычно, трубят из каждого утюга)
Олег
Для Правда: Согласен 100%. Так всегдла они и делают. Растет минималка, но кругом трубят - учителям офигенное повышение. И все думают - ну вчителя оборзели, скоро все станут олигархами!!!
Коментувати