МОН анонсує повернення 11 тисяч шкіл до очного навчання

22 листопада учні 11 тисяч українських шкіл мають повернутися за парти

МОН анонсує повернення 11 тисяч шкіл до очного навчання

22 листопада учні 11 тисяч українських шкіл мають повернутися за парти після дистанційного навчання.

Про це у своєму Telegram повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, повернення дітей до звичайного навчання стало можливим завдяки проведенню успішної вакцинальної кампанії серед учителів.

«Повернення дітей за парти стало можливим завдяки кожному з учителів, які долучились до всеукраїнської вакцинальної компанії. За що я дякую освітянам та місцевим органам влади зокрема», – зазначив міністр.

Він також повідомив, що повний цикл вакцинування пройшли понад 544 тисяч працівників шкіл, або майже 84% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 96,1% працівників шкіл.

Освіта.ua
18.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
І діоди при владі. Хоча б поділіть великі класи на групи, які через тиждень будуть мінятись очно/ дистанційно. Дайте в кожен клас по веб камері і нехай бажаючі працюють онлайн там де немає практичних. Влада пішла по трупах учителів і дітей.
Буратін
Не вдається пресувати невакцинованих вчителів на дистанційному. А якщо Україна вийде із червоної зони вони зможуть спокійно працювати
Олександр
Глупейшее решение... Преподаватели вакцинированы, а вот дети/студенты - нет. И после трех недель карантина сгонять их вместе и разносить заразу - это не просто глупое - даже преступное решение. Хотя, я понимаю, что не для всех специальностей "дистанционка" - благо. Я сам преподаватель, преподаю программирование и программную инженерию. По результатам дистанционного обучения заметно насколько "выросли" студенты, эффективность такой учебы оказалась намного выше чем очной, многие также начали свои проекты, получили бесценный опыт. Но коллеги, работающие на специальностях "Электроэнергетика", "Светотехника", "Обработка материалов" - где есть лабораторные работы с оборудованием - просто "вешались", т.к. провести их дистанционно невозможно. То же самое можно сказать и о будущих медиках, кулинарах и т.п. Но можно же лекции проводить удаленно, а практические - очно малыми группами! Зачем так рисковать?!
Олекса Позняк
Для Олександр: супер. От Вас в міністри. А то в нас як не дурочка то придур
Коментувати
Олена
Всё правильно, пусть учатся очно, достали со своим локдауном. Научно доказано, что детская иммунная система расправляется с ковидом. Дети передают его бабушкам и дедушкам в легкой форме.
Наталія
Для Олена: де це таке доказано? можна посилання на доказ науковців?
Коментувати
Алла
Невже така хороша статистика, щоб дітей відправляти на очне навчання? Наша сім’я - 8 чоловік - двічі перехворіла: раз дитина принесла ковід із садочку, а через рік другокласниця зі школи. І кому від того краще? Зараз другокласниця прекрасно справляється з онлайн-навчанням. Хто хоче - той вчиться. Можливостей для цього багато.
Аня
Чем младшие дети отличаются от старших??Или малыши не болеют?А может их от вируса учителя вакцинированые уберегут?Где логика?Когда был один больной на всю Украину закрыли школы с марта по сентябрь ,сейчас статистика зашкаливает они детей в школу отправляют. ПОЗОРИЩЕ А НЕ ВЛАСТЬ!
Наталья
Чому старші діти на дистанційному навчанні? Де логіка коли малі ходять до школи. Чи може в Лебедині так дозволено. Обкололи вчителів навіщо?
мама
А мне все равно! Я забрала детей на домашнее обучение и счастлива!
Valentine
Для мама: Подскажите, пожалуйста, как оформить домашнее обучение?
Андрій
А зараз великий вибір хороших вчителів, які залишилися без роботи. Завжди дистанційно прийдуть Вам на допомогу. Оце буде хороша освіта для Ваших дітей, а не просижування в школі, де не завжди вчитель може пояснити, бо йому заважають ті, що не хочуть вчитися. Удачі в навчанні. Здоров’я.
Правила
Для Андрій: Однак, далеко не кожна дитина сприймає дистанційно-віртуального вчителя, більшість звикла наживо. Пристрій для гри відволікає чи для навчання, що може значно знизити ККД такого процесу і позначається на інтенсивності, зацікавленості, часі, та платні. Звісно, є й самостійні та хто залюбки вчиться у новому форматі, але ж це все одно діти, то ж їм треба справжня активність і реальне спілкування з однолітками.
Коментувати
Алена
Что за бред, больных становится больше, а дети идите в школу??? Какой то ГЕНОЦИД! В школах бы провести проверку подленых сертификатов учителей!
Пох
Для Алена: Іди на хйу, ...себе провіояй
Мясоед
Алена, главный признак упорколотости: Если почти всюду ходит в наморднике - клинический случай со справкой.
Коментувати
Олена
При такій ситуації, відправляти дітей до школи, це нонсенс! Як було 20000 так і залишилось, нічого не змінилося!
Витязь
Я вакцинований повністю ще з літа. Зараз борюсь з вірусом. Заразився від хворих учнів,яких в школу відправили батьки, що були інфіковані. Де логіка відновлення навчання коли більшість областей України знаходяться в червоній зоні. Вийти і обмінятися вірусами..
Мясоед
Для осознанного Витязя: Так уколотые вроде "защищённы на 99,99%" и "легко переносят" или всё же брехня? А может обычный грипп? Или иммунитет уже пошатнулся? Если мошенник одел белый халат, то обязательно верьте на слово.
Коментувати
Олекса Позняк
Шкарлатина тупо сить у кріслі і отримує народні гроші ні за що. Одна робота - шмигаль сказав - шкарлет під козирьок. Скільки вчителів вже померло не кажуть.
Конечно.
Позняк, Шмыгать там как кукла. Шо скажут, то и делает. Впрочем, как и остальные. Да и ты тоже.
Олекса Позняк
Для Конечно.: фігвам. Я багато зробив щоб мої діти і я не заразились на своєму рівні в своєму кабінеті - закупив і змонтував сам потужну вентиляцію за свої гроші . УФ лампа опромінює кабінет на перервах
Коментувати
Карина
Четыре недели продержались и еще продержимся! Спокойнее, когда ребенок дома... когда такое количество больных каждый день!
Ріта
Коли було тепло і була жовта зона, майже не хворіли ні діти, ні вчителі, то всіх виперли на дистанційку. А зараз, коли по 25000 щоденно хворіють, то дітей відправляти в школу, щоб всі один одного поперезаражали і батькам поприносили вірус. Чим думають МОЗ і МОН?
Сергей Очеретный
А чи повернуть невакцинованих учителів?
Олександр
Примус з боку дирекції та міської влади, невиплата зарплат та примус, успішні кроки диктатури та профанації. Через 2 тижні, тобто в 15-20 числах грудня локдаун буде. Тоді і скажете про успішність всього що натворили ці виродки.