У школах проводитимуть гендерні аудити

Метою проведення аудиту є оцінювання стану забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

У школах проводитимуть гендерні аудити

У Міністерстві освіти затвердили методологію та критерії проведення гендерних аудитів закладів освіти.

Відповідно до наказу, гендерний аудит рекомендується проводити в закладах освіти за ініціативи МОН, профспілкового органу або уповноважених представників трудового колективу шляхом обстеження й самооцінювання внутрішніх організаційних процесів та організаційної структури закладів освіти.

Метою проведення гендерного аудиту є оцінювання стану забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в закладах освіти, виявлення існуючих проблем, визначення шляхів скорочення фактичної нерівності жінок і чоловіків.

Очікується, що гендерний аудит допоможе проаналізувати, якою мірою принципи забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків враховуються у кадровій політиці та діяльності закладів освіти, а також визначити шляхи забезпечення рівних можливостей жінкам і чоловікам.

До проведення гендерного аудиту рекомендується залучати профспілковий орган та уповноважену особу з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі.

Чисельність робочої групи для проведення гендерного аудиту рекомендується визначити в залежності від чисельності працюючих у закладі освіти та встановлених термінів проведення аудитів, але вона не може бути меншою 3-х осіб.

Аудит рекомендовано проводити протягом 1 місяця, але його тривалість залежить від чисельності робочої групи, а також якості проведення підготовчої роботи.

Освіта.ua
16.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Будуть створювати видимість бурхливої діяльності! А який результат? В школі - 90 відсотків жінки. Вам про це будь який школяр розкаже, навіщо вам аудит? А списати гроші, дати дармоїдам заробити!!! От читаю ваш сайт в не можу второпати, чи в освіті насправді все як ви тут розказуєте, чи я працюю у не в українській школі??? Мене вражає «систематичне окозамилювання» і небажання визнавати і вирішувати справжні освітні проблеми! Уже катастрофи!
ХТО
ВСІ ЧОЛОВІКИ, ЯКІ СЕБЕ ПОВАЖАЮТЬ ДАВНО ПІШЛИ ЗІ ШКОЛИ! А МОН ДО ЦЬОГО ЧАСУ НЕ ЗРОЗУМІЛО СВОГО ОСНОВНОГО ЗАВДАННЯ. І ПЛОДЯТЬ ЩЕ ТУНІЯДЦІВ.ХАЙ ІДУТЬ ВИКЛАДАТИ ФІЗИКУ, МАТЕМАТИКУ, БО В ШКОЛАХ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ. АБО ХАЙ ВИЗНАЧАТЬ ККД ВЧИТЕЛЯ В ЯКОГО 30 ГОДИН МАТЕМАТИКИ ЧИ ФІЗИКИ, ЧИ ІНФОРМАТИКИ!!! ПОДУМАЙТЕ ТАМ НА ГОРІ!!!
БОЙ
Только вдумайтесь в эти слова: "філософиня" , "політесса", "педагогиня" вам не здається в цих словах чогось абсурдного??
Кузьмінський
Ви , дурні, грантоіди бахнуті, замість гендерних аудитів - спитайте, чи ів сьогодні учень , чи ні? Скільки голодних і хворих діток , яким треба допомога….