На місцях розглянуть графік гнучких шкільних канікул

Міністерство освіти рекомендувало школам розглянути графік гнучких канікул

На місцях розглянуть графік гнучких шкільних канікул

Міністерство освіти рекомендувало розглянути графік гнучких канікул, але кінцеве рішення школи мають ухвалювати самостійно.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час розмови з представниками ЗМІ.

За його словами, МОН розглядає різні варіанти канікул, аби це було безпечно і діти отримали якісну освіту.

«Міністерство освіти рекомендувало листом розглянути гнучкий графік канікул щодо «червоних» зон, де треба 100% вакцинованих освітян. Якщо не буде цього відсотка, або від 80% до 100%, засновник може ухвалити рішення гнучкого пересунення канікул», – зазначив Сергій Шкарлет.

Також він наголосив, що наразі у МОН розглядають різні варіанти того, щоб освітній процес не зупинився, і діти не залишилися без якісної освіти, у тому числі й навчання влітку.

Освіта.ua
30.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дід Панас
А де ж ПЛР -тести щосімдесят дві години для невакцинованих? Чи вже самі забулися, з чого починали? Порозганяли дітей зі школи і тепер не знають що далі робити. Думати треба було ще в травні!
Учитель
А для чого їх переносити? Зараз навчаємось дистанційно. 08.10. вступить в силу закон про відсторонення від роботи невакцинованих учителів. Перейдемо на очне навчання. Уроки невакцинованих будуть заміняти вакциновані. Програма і навчальний план виконуються... Поки...
Ольга
Це теоритично, а по-факту діти на канікулах і не на канікулах ніяких правил по зонах не виконують -і маски не носять і відстані не дотримуються