Майже третина вчителів не зробила щеплення від коронавірусу

Не вакцинованими залишаються 203 тисячі осіб, що складає 31% працівників закладів освіти

Майже третина вчителів не зробила щеплення від коронавірусу

Станом на 29 вересня в Україні вакциновано понад 452 тисячі працівників шкіл, з них майже 280 тисяч (42,7%) отримали повний цикл вакцинації та 172 тисячі (26%) – неповний цикл. Не вакцинованими залишаються 203 тисячі шкільних працівників, що складає 31%.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, вакцинація серед освітян триває, і окремі області демонструють збільшення показників охоплення щепленням учителів.

«Це надзвичайно важливо, і я дякую колегам за свідомий вибір здоров’я та безпеки. Загалом принаймні однією дозою вакцини від COVID-19 щеплені вже 69% вчителів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Також він наголосив, що в Україні наявна достатня кількість вакцин та мобільних бригад, щоб педагоги та персонал шкіл пришвидшили темпи вакцинації й усі без виключення регіони досягли 80%, необхідних для очної роботи шкіл в умовах «жовтої» зони.

Окрім того, міністр підкреслив, що успішність вакцинальної кампанії серед освітян прямо залежить від сумлінності роботи органів місцевої влади. Серед регіонів, де є найбільшою кількість вакцинованого персоналу шкіл (повний цикл), Полтавська, Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська області та місто Київ.

Найменшим показник вакцинації залишається в Рівненській, Львівській, Одеській та Івано-Франківській областях.

Освіта.ua
29.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Результат перевірки
Видалили мій коментар. А я повторюю його знову: поцілуйте невакцинованих у жопу холодними губами. Нічого не зробить МОН, бо вище закону не стрибне. Шкарлет грозиться відстороненням невакцинованих вчителів без збереження оплати. А хто ж буде у школі працювати? Чи багатьох ви знаєте освітніх функціонерів різних рівнів, які радо покинуть адміністративну роботу і побіжать проводити уроки? Та не для того вони дралися чиновницькими сходами, щоб просто так вімовитися від тепленького місця. Якщо хтось і викладає кілька годин у школі, то зазвичай у якомусь гімназійному чи елітному класі. Вони прийдуть до простих дітей? У простий клас? Ну-ну, Бог у поміч. Приїжджала до нас одна така крута методистка з обласного інституту вдосконалення вести курси. Так вона навіть презентації на ноутбуці не увімкнула, бо "не звикла без мишки працювати; у вас якийсь не такий ноутбук і взагалі, де ваш лаборант? Це його робота". Сміхота ( чи срамота?)
Віра
«Сумлінність роботи органів місцевої влади» - це тиск на керівництво школи і педагогів та грубе порушення їхніх прав, нехтування Конституцією та численними міжнародними документами заради досягнення високих показників вакцинації. Це - не «успішність вакцинальної кампанії», а ВІДКРИТИЙ ТЕРОР і ЗНУЩАННЯ. Хай міністр називає речі своїми іменами!
Ім'я
Для Віра: почитайте закон про захист населення від інфекційних хвороб, а саме ст.12! І де в вакцинації порушення Конституції??
Куку
Для Ім’я: В статті 12 жодного слова про експерименти. А всі вакцини від ковід експериментальні. Тож думайте перед тим, як писати. П.с.: експеримент скоро буде і з залученням дітей. молоці, випросили.
Олексій Буганов
Жодного слова про вакцинацію від короновірусу в Законі немає!!! Стаття 12. Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов’язковими і включаються до календаря щеплень. Працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. (За словами Голови Нацмедпалати України Кравченко обов’язково вакциунються лише пілоти і моряки) У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об’єктах можуть проводитися обов’язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями. (Короновірус не визнано МОЗ особливо небезпечною інфекцією).
Коментувати
Людмила
Так так. Погрози, принижения зі сторони адміністрації. Статистику можна будь- яку написати.
Володимир
Ідіотська статистика.