Щеплення препаратом Pfizer планують зробити доступним для дітей

МОЗ рекомендували дозволити вакцинацію від COVID-19 для всіх дітей від 12 років

Щеплення препаратом Pfizer планують зробити доступним для дітей

МОЗ найближчим часом розгляне питання дозволу вакцинації від COVID-19 препаратом Pfizer для всіх дітей віком від 12 років.

Про це в інтерв'ю медичному експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій повідомив голова групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій.

За його словами, Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики рекомендувала Міністерству охорони здоров’я дозволити вакцинацію від COVID-19 для всіх дітей від 12 років.

«Ми проголосували, щоб рекомендувати Міністерству охорони здоров'я зробити вакцину доступною для всіх від 12 років. Йдеться про вакцину Pfizer», – зазначив він.

Також він повідомив, що це рішення набуде чинності, коли буде розглянуто на засіданні штабу МОЗ в найближчу п'ятницю. За його словами, зараз мова не йде про те, щоб невакцинованих дітей не пускати до школи або вводити цю вакцинацію до календаря щеплень.

Окрім того, експерт наголосив на важливості вакцинації проти інфекційних хвороб, які входять до календаря щеплень.

«Перевірте свій календар щеплень і, перш ніж іти на вакцинацію проти COVID-19, провакцинуйте свою дитину і захистіть від інших інфекційних хвороб», – зазначив Федір Лапій.

Також експерт розповів, що наступна вікова група, на яку розповсюджуватиметься вакцинація – це діти від 5 років.

«Зараз вже є дані, що виробник подав у Сполучених Штатах Америки запит на внесення змін в інструкцію, щоб дозволити вакцину до використання не як зараз затверджено, з 12 років, а з 5 років», – повідомив Федір Лапій.

Освіта.ua
29.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий
З виробників вакцин і медичних працівників, які прищеплюють людей від COVID-19, окремим законом (№5247 від 15.03.2021) знята всяка відповідальність за можливі негативні наслідки та побічні ефекти від вакцинації. Ось і все, що треба знати про "чарівну" вакцину.
Вчителька
Шоу маст го он)) Чекаємо наступну частину кордебалету)) Батьки не будуть вакцинувати діей стовідсотково - не дивлячись на показуху по тілявізору про хлопчика який виграв суд і вакцинувався.
Местный
Правильно! Доступным и обязательным для ВСЕХ учащихся! Без вакцинации не допускать к учебному процессу!!! Ответочка всем родителям за всех педагогов!
Лена
Для Местный: так то да
Коментувати
Аріель
Молодці! Тепер невакцинованих дітей до навчальних закладів не пускати! Заставити, як і педагогів вакцинуватися, а якщо "яжемать" будуть проти, то відраховувати зі шкіл таких дітей! Браво, ви зробили їх разом (ті, що так хотіли очного навчання). Готуйте дітей на шпріц!
Андрій
ЖАХ. ЖАХ. ЖАХ. Це так мамочки, переживаючи, що дитина мішатиме дома, хотіли їх хоть на пів дня позбутися, просили відмінити дистанційку. Просили працювати школи під час каратину (недумаючи про здоров’я власної дитини), просили вакцинувати вчителів (хоча вакциновані так само можуть заражати їх дітей, навіть краще невакцинованих). Вчителі покидають школу, думаючи про своє здоров’я, тому що, навіть якщо вони вакцинувалися, то їх заразити можуть ваші діти - їх 30 в класі. Дистанційку по вашому проханню не будуть вводити і в червоній зоні. Навіщо наражати себе на небезпеку. Здоров’я важливіще будь якої роботи. ДОПРОСИЛИСЯ, скоро по вашому проханню, вакцинують експериментальною вакциною ваших дітей. ТРЕБА ДУМАТИ КОЛИ ЩОСЬ КАЗАТИ. Маєте те що маєте. Подумайте про власних дітей, пока не пізно.
Анонім
Тепер усі "проактивні агітатори" мають в перше чергу своїх дітей вакцинувати. Хіба не так?
Анонім
Коли хотіли примусово вакцинувати учителів, всі чемно мовчали. А тепер справа доходить і до дітей! Думайте!
Нігер
Без щеплення в школу не пускати !! Що за робота така . Не на дистанційному навчанні багато закладів із менше 80 % щеплених на гіляку зеленського
анонимус
Без щеплення в школу не пускати! а то буде всіх наражати на небезпеку! а ще краще і батьків тех прививати
Svetlana
Для анонимус: Без щеплення з хати на вулицю нікого не випускати, щоб не наражати нікого на небезпеку! Так буде краще?
Коментувати